2737
2734

انقد نگید شما توی اون شرایط نبودین

همه ی ما یه بار عشقو تجربه کردیم

البته شک دارم ک هیچکدوم عشق بوده باشه

ولی این وابستگی، عادت، دلبستگی، عشق

هرچی ک هس وقتی ب اینجا میرسه فقط باید بگی خدافظ تا خرد نشی

درد خرد شدن سنگینتر و عذاب آورتر از جداییه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میدونی ادم تو اون شرایط دست خودش نیست کاش واقعا اسی بتونه جلوی دلشو بگیره نمونه ک قطعا بهتره برای ...

عزیزم شما خیلی درک بالایی داری و میدونم که الان میدونی چی میکشم آخه من ۱۲ ساله به خاطرش حتی به کسی نگاهم نکردم 

به نظرم الان باید اون آقا بیاد تاپیک بزنه من چی کار کنم این خانوم دست از سرم برداره😅 خواهر من اسی ...

عزیزم قبل این قضیه فرستاده بودم امروز دیده اینستاشو 

2738
عزیزم شما خیلی درک بالایی داری و میدونم که الان میدونی چی میکشم آخه من ۱۲ ساله به خاطرش حتی به کسی ن ...

درکت میکنم چون شرایطی مشابه شما داشتم و هنوزم درگیرشم

۱۲سال؟؟؟؟؟

امام علی(ع) فرمودند: خداوند اجابتش را در دعاها پنهان داشته، پس هرگز هیچ دعایی را کوچک مشمارید.💙😇 یه حاجت خیلی بزرگ دارم، اگه امضامو خوندی لطفا برام دعا کن😍💜 اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم♥️🌹       اجرتون با امیرالمونین (ع)😊💛
واقعا دوست دارم قیافه ی خدا وقتی بخاطر این قضیه قران برداشتیو ببینم

خیلی واسم سخت بود دلم نمیومد حتی بهش یه حرف بد بزنم ولی دلم بدجور شکست ۱۲ ساله به پاش موندم

الهی سر خودشون بیاد دیدی چه سخته 

واقعا سخته

کلی ادم بد دوروبرم بود، من حتی دزد گوشی قبلیمو بخشیدم

ولی اون اقا، دوست عشقمو  تا ابد نمیبخشم.

شمام زمان بده  هرچی بیشتر پاپیچش بشی بدتره 

امام علی(ع) فرمودند: خداوند اجابتش را در دعاها پنهان داشته، پس هرگز هیچ دعایی را کوچک مشمارید.💙😇 یه حاجت خیلی بزرگ دارم، اگه امضامو خوندی لطفا برام دعا کن😍💜 اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم♥️🌹       اجرتون با امیرالمونین (ع)😊💛
2706