2726

سلام وقت بخیر بچه ها یه سوال داشتم کسی که دوسش داشتم بعد یه مدت طولانی ترکم کرد بهم گفت سرگرمیش بودم و عشقش کسی دیگه بوده و فقط واسه ی اینکه به اون فکر نکنه با من بوده فامیلم هست اون شهرستانه من تهرانم به خاطرش کلی راه رفتم که ببینمش اونجا پسرعموی دوست صمیمیش که اونم‌ دوست اینا بوده به شوخی یا هرچی گفته من شماره ی این دختره رو دارم و باهاش قرار گذاشتم و این حرفا درصورتیکه من اصلا ۵ سال این طرفو ندیدم ایشون لوازم آرایشی داره و یه زمانی که رفتیم خرید با خالم گفت داخل کانال عضوتون میکنم حتی باهاش حرفم نزدم نمیدونم چرا پیش اینی که دوسش دارم اینجوری گفته اینم به من دل چرکین شد و ترکم کرد و بعد اینکه کلی دنبالش افتادم و بی محلی کرد دوروز پیش به من کلی فحش داد و گفت عشقم یکی دیگس منم‌ شماره ی اون کسی که این حرفو پشت من زد رو از فالورای این پیدا کردم چون لوازم آرایشی داره زنگ زدم بد و بیراه گفتم که چرا اینو گفتی به من گفت ما رفیق صمیمی هستیم و خواستیم یکم سر به سرش بذاریم ندونستیم جدی میگیره و میاد به تو میگه اینا گذشت من یکشنبه یه آهنگ تو اینستا فرستادم امروز دیده دوباره اومد فحشم داد خودشم یه پیج دیگه ساخته و پست های عاشقانه گذاشته به نظرتون من اینجا چیکار کنم؟کارم فقط گریه و غم واسش قرآن برداشتم که خدا جوابشو بده و بیاد ازم عذر خواهی کنه چون بهم خیلی حرفای بد زد شما بودید چیکار میکردید؟آیا این بهونه نبود که بره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا کاملا بهونس

لبخند تو خلاصه ی تمام خوبیهاست لختی بخند خنده ی گل زیباست.❤از وقتی حامله شدم و تم سایت عوض شد دیگه نیومدم تا الان.الان که اومدم میبینم هیچ کدوم از قبلیا نیستن یعنی اکثرشون...مینا،قهوه ی تلخ،بمانی،مادام دی خدابیامرز،مانترا،حلما،مونا مامان مانی....و خیلیای دیگه رو یادمه ...تیکر تولد گل پسرمه
2728

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

دقیقا ی همچین اتفاقی برا منم افتاد

دوست عوضی عشقم پرت و پلا گفت پشتم، نگو چشش دنبالم بوده

منم مدتم توضیح دادم براش، ولی بی فایده بود

هرچی بیشتر توضیح بدی، بدتر میشه

دروغ گفته عشقش یکی دیگس. از دستت عصبانیه ب شدت، ی مدت ولش کن

امام علی(ع) فرمودند: خداوند اجابتش را در دعاها پنهان داشته، پس هرگز هیچ دعایی را کوچک مشمارید.💙😇 یه حاجت خیلی بزرگ دارم، اگه امضامو خوندی لطفا برام دعا کن😍💜 اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم♥️🌹       اجرتون با امیرالمونین (ع)😊💛
شما مشکل داریا برو مشاور

کامنت خوب نمیتونید بدید، لااقل رو زخمش نمک نپاشید

این چ وضعیه اخه

دلتون تاحالا نشکسته؟

امام علی(ع) فرمودند: خداوند اجابتش را در دعاها پنهان داشته، پس هرگز هیچ دعایی را کوچک مشمارید.💙😇 یه حاجت خیلی بزرگ دارم، اگه امضامو خوندی لطفا برام دعا کن😍💜 اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم♥️🌹       اجرتون با امیرالمونین (ع)😊💛
2706