2726
عنوان

دکتر ناصری تزریق ژل لب

5729 بازدید | 15 پست

امروز رفتم مطبش قبول نکرد برام ژل بزنه...دلیلشم نگفت..فقط خودم فهمیدم فقط برای خوشگلا و دافارو میزنه معمولی باشی نمیزنه..کسی براش پیش اومده پیش دکتر دیگه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اون مودیه کلا معلوم نیست چیکار میکنه من رفتم مطبش از ۵۰ نفر واسه ۵ نفر کار انجام میده

خیلی آدم بی ادب و بی شخصیتیه..حیف اسم دکتر..میگم چونمو بخوام ژل بزنم میگه نه پوزت میزنه بیرون..بی ادب بیشخصیت

چه عجیب😐

برو پیجشو ببین همشون چشم رنگی و دافن..قبل رفتن میگفتم خدایا چرا همشون چشم رنگین...حالا مشکلی نیست نزنه...ولی برای وقت آدم ارزش قایل باشه قبل رفتن پشت تلفن یا تو دایرکت بگه..بخدا من ۹.۳۰ صبح تا ۱۰.۳۰ تو مطبش نشستم بچه کوچیکمو تو خونه گداشتم..بعد با بی احترامی اونجوری باهام برخورد کرد

برو پیجشو ببین همشون چشم رنگی و دافن..قبل رفتن میگفتم خدایا چرا همشون چشم رنگین...حالا مشکلی نیست نز ...

آخی، 

واقعا ناراحت شدم، بعضیا واقعا شخصیت و شعور ندارن انگار

کسری ناصری معروف؟؟؟😳😳😳😳😳 اون ناز میکنه؟ چقد بیشعوره منو بگو میخواستم بیام تهران پیشش بعد عید ...

آرهههه نیایاااا..قبلش باهاشون اتمام حجت کن..ی خانم همینجا میگقت یهو بین ۳۰ نفر تو مطب کار ۵ نفر و را میندازه

آرهههه نیایاااا..قبلش باهاشون اتمام حجت کن..ی خانم همینجا میگقت یهو بین ۳۰ نفر تو مطب کار ۵ نفر و را ...

چقد بدم اومد ازش 

عکسایی هم از مریضاش میزاشت همه داف و اینجوری بودن

کاراش بنظر خوب میومد ولی کامنتا رو ک میخوندم بدم نوشته بودن

قیمتاش چجوری بود؟خبر نداری؟

بچه ها من حدود سال 93 تاسال 95 چند بار پیشش ژل لب زدم . اون موقعه انقدر سنش کم بود که من اصلا باورم نمیشد دکتر باشه! ولی کارش بی نظیزر بود. واقعا تا الان هیچ جا رو ندیدم کسی انقدر لب رو زیبا و طبیعی تزریق کنه. مطبش اون زمان شهران بود./ بعد افتادم به ازدواج و بچه و .../ مطبش اومد شهرک غرب اتفاقا نزدیک خونمون شد. ولی هربار رفتم پیشش برام لب یا چونه بزنه، فقط میگه نه . شما نیاز نداری!

مطبش گوش تا گوش عرب و داف نشستن.

2706