2733
2734

منم سريع تدارك شام رو دادم هرچي گفتن اومديم فقط يه سر بزنيم و بريم من نزاشتم برن شام نگهشون داشتم . بخدا كار سختي نبود سريع مرغ تو مواد خوابوندم برنجمم دم دادم ساعت نه و نيم شام گذاشتم.

قصدم از زدن اين تايپك اين بود كه بگم بابا ايهالناس اگه فاميل شوهرت اومد خونت نيا اينجا تايپك بزن سرزده اومدن الن بلن نميفهمن

بابا دور هم خوش باشيد زندگي رو به كامتون تلخ نكنيد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

احسنت کدبانو. منم مامانم مهمون واسش میومد دیر و زود غریب آشنا نداشت نه مایکروفر بود نه زودپز نخ سرخ  کن سریع غذا به راه بود اما الان مردم محدودیت دارن همچی سخت واسشون

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

برلی ما هم کاری نداره وقتی میان از جون و دل مایه میزاری ولی وقتی میری خونشون با تخم مرغ اب پز پدیرایی میشی متنفر میشی از هفت جد و ابادشون و تف میکنی تو ذات گشادشون

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉

حالا برای شما بخیر تموم شده . ولی همه مث شما خونسرد و راحت نیستن .

و سر زده هم کاملا منو عصبی میکنه . چون احترامی قائل نشده که نظر منو بخواد آیا من همون ساعت کاری یا مشکلی ندارم؟

این فرهنگ باید جا بیوفته ن اینکه ما باهاش کنار بیایم

آمین شود هَر آنچه می پِنداری ..🌱💙

منم اگ کسی بیاد ب بهترین نحو پذیرایی میکنم امادرکل متنفرم از سرزده جایی رفتن ومهمون سرزده

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
2706