2737
2734
عنوان

واقا ایقد کوتاهم ک باید این حرفارو بشنوم

| مشاهده متن کامل بحث + 771 بازدید | 103 پست
یکی از خاهرام ۱۶۸ و یکی دیگش ۱۷۳ فک‌کنم 

خوب پس اونا قدشون بلندتره تو کوچیکتر دیده میشی وگرنه به نظرم قدت بازم بلند حساب میشه

البته میگن قد تا 25 سالگی رشد داره

ورزشای کششی و انعطاف بدنی انجام بده قدت بلندتر میشه

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
وقتی کوتاهی میگن کوتوله ‌ . بلندی نرده بود. چاقی بشکه . لاغری چوبسیم    دهن مردمو نمیشه ب ...

دقیقا👍

هر جوری باشی یه حرف ازش درمیارن 

بارون اومدو يادم داد،تو زورت بيشتره….🖤🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من 155😐

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....
2738
چنسالته؟

24

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....
واسه این سن قدت خوبه دیگه. بارفیکس اینا بزن تا دوسه سال دیگه ک هنوز رشد میکنی قدت بلندتر بشه 

خداکنه🙌

شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیر…شخصیت من چیزیه که من هستم…اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو چی باشی.....‌¿
حالا انقدم بشی مث من بهت میگن زرافه😩😩دهن مردمو نمیشه بست...همین قدت عالیه 

وای ابجی‌من ی دوسانت از شما بلنتره همه ارزوشو دارن تو فامیل قد بلند فامیل توی خانم ها هست

شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیر…شخصیت من چیزیه که من هستم…اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو چی باشی.....‌¿
2706