2737
2739
عنوان

رشته نقاشی خوبه عزیزان؟؟؟؟؟؟؟؟

4369 بازدید | 15 پست

سلام دوستان عزیز 

من به نقاشی خیلی خیلی علاقه دارم، لیسانس روانشناسیمو امسال میگیرم یعنی ترم آخر بودم،دوست دارم فوق لیسانسم نقاشی بخونم،یا مدرک فنی حرفه ای نقاشی بگیرم؟

درآمد نقاشی چطوره یعنی نخوای معلم یا استاد نقاشی بشی؟

بعد میشه مهاجرت کاری کرد باهاش ؟

ممنون میشم هر کسی تجربه تو نقاشی داره بگه

من نقاشي نخوندم ولي به نقاش ماهرم. استادام هميشه ميگفتن مدرك مهم نيست تو اين رشته مهم اينه كه ياد بگيري و دانشگاه چيز خاصي براي ياد دادن نداره.بهتره عملي كار كني،

براي رفتن به خارج بايد آرتيستي كار كني و كارات خاص باشه.

اما براي درامد بايد بازاري كار كني مثل سبكاي رئال و اينا كه مردم دوست دارن.

شاگرد داشتن و تدريس هم همش بستگي به شهرتون داره

اگر انسانها يكديگر را دوست بدارند، هرگز نميميرند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام اگه کاربرایی که تجربه تو نقاشی دارن میتونی دعوت کنی ناپیک؟

نمیشناسم والا 

اگه نقاشی یاد بگیری مهاجرت کنی خوبه چون میتونی با هنرت پول در بیاری 

اما روی مدرک اینا حساب نکن 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
من نقاشي نخوندم ولي به نقاش ماهرم. استادام هميشه ميگفتن مدرك مهم نيست تو اين رشته مهم اينه كه ياد بگ ...

ممنون عزیزم که پاسخ دادین ،بیشتر دوست دارم مهاجرت کنم با نقاشی،

یه سوالی که همیشه تو ذهنم اینکه کسایی که تو کار نقاشی هستند ،یا کلاس میرن،یا دانشگاه چطور هزینه وسایل نقاشی میدن چون هزینه وسایل نقاشی که قیمتاشونو دیدم خیلی گرونن مخصوصا وسایل جنس خارجی

ممنون عزیزم که پاسخ دادین ،بیشتر دوست دارم مهاجرت کنم با نقاشی، یه سوالی که همیشه تو ذهنم اینکه کسا ...

خيلي گرون شدن خيلي مخصوصا جديدا ... اگه ميخواي مهاجرت كني بايد يه سبك خاص و منحصر به فرد داشته باشي يه جور خلاقيت.

هزينه وسايل فاجعه شده

اگر انسانها يكديگر را دوست بدارند، هرگز نميميرند...
2738

منم چند سال نقاشی میکردم و واقعا دنیای قشنگی داره ولی الان یک ساله دست به خمیر شدم و نقاشیمو سه بعدی میکنم، یعنی میتونم لمسش کنم و این معرکه‌ست

کارامو ببینید، پیج و کانالم parmid_claydolls

درآمدشم خیلی خوبه

مهربون باشیم✨
منم چند سال نقاشی میکردم و واقعا دنیای قشنگی داره ولی الان یک ساله دست به خمیر شدم و نقاشیمو سه بعدی ...

تلگرامه یا اینستا؟ 

[ 👫🏻🧿💍❤Married# شکرِ خدایی رو که تورو بهم داد...]
منم چند سال نقاشی میکردم و واقعا دنیای قشنگی داره ولی الان یک ساله دست به خمیر شدم و نقاشیمو سه بعدی ...

حتما میبینم،ممنون 

بله کلا کارای هنری مثل نقاشی ،خمیرسازی،عکاسی دوست دارم ولی بیشتر از همه نقاشی رو

2706