2726
عنوان

پیشنهاد طلاق،،،متاهلا بیاین

236 بازدید | 34 پست

درود دوستان من یه مشکل دارم که طی این هشت سال حل نشده البته پنج سال نامزد بودیم شوهرمم راه دور کار میکرد سه سال که ازدواج کردیم بخاطر اینکه شوهرم کارش راه دور بودهمچنان مجبور بودم با خانوادش زندگی کنم اونم تو شهر غریب که خیلی هم دلمو میسوزوندن شبی نبود که گریه نکنم بخاطر رفتار بدشون تا اینکه چند ماه مستقل شدیم و امدیم شهری که خانواده من هستن البته بخواستشوهرم ،،،،شوهرم کارشو عوض کرد و دیگه راه دور نمیره و پروژه ای کار میکنه ولی طبق معمول هر روز با من دعوا داره و همه ی کارای منو بد برداشت میکنه مثلا داره صحبت میکنه اگر وسط حرفاش ببوسمش میگه تو به من بی احترامی کردی این بوسه ی تو وسط صحبت کردنم یعنی خفه شو حرف نزن در صورتی که هدف من فقط ابراز علاقه بوده،،،خلاصه همه ی کارای منو بد میدونه و همیشه باهام دعوا داره مقصر دعوا هم بنظرش منم از اول نامزدی تا الان همش همینطور بوده ،،،فکر کردم درست میشه ولی انگار نمیشه بنظرتون بهش پیشنهاد طلاق بدم؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منو که طلاق نمیده پیش مشاورم نمیاد ☹️ میگه هنوز بچه ای لطفا حرف مفت نزن بشین سر خونه زندگیت 😒

همیشه گفتم 👑 سرمی تا بفهمی شاه کیه.          روشنفکری در اروپا : تحصیلات عالیه *مطالعات گسترده *اطلاعات عمومی بسیار بالا *نوشتن کتاب و مقاله *سفر به نقاط مختلف دنیا *شخصیت و انسانیت بالا *احترام به تمامی مذاهب و عقاید*و...                        روشن فکری در ایران :کشیدن سیگار و خوردن قهوه *مخالفت با دین و مذاهب *خواندن جملاتی چند از نیچه *طلاق گرفتن *موزیک خارجی گوش کردن *مخالفت با چیزی که بقیه موافقن *موافقت با چیزی که بقیه مخالفن *نگهداری سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزند نداشته عزیز شمردن *و...     قابل توجه خانومایی که ادای روشنفکرارو در میارن اونم با فحش دادن به شوهر بقیه و گفتن جمله معروف بزن تو دهنش 😒. میتینگ آنلاین غیبت از فامیلای شوهر، دیگه لازم نیست بریم در حیاط بشینیم 😁😅. دست و جیغ و هورررا 😜. 
2728
نمیتونم نمیزاره تنهایی جایی برم مطمعنم بهش هم بگم نمیاد

تیری تو تاریکی بنداز بگو طلاق ببین چی میگه

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..
2706