2737
2734
عنوان

خوشبحالتون که به عشقتون رسیدید

| مشاهده متن کامل بحث + 292 بازدید | 53 پست
امیدوارم بهش برسی عزیزم  ممنونم

دارم به این پی میبرم ادم اشتباهی بوده از اول هیچی به اندازه این برام درد نداره

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دارم به این پی میبرم ادم اشتباهی بوده از اول هیچی به اندازه این برام درد نداره

اگر فکر میکنی اشتباه هرچی زودتر تمومش کن فقط قبل تموم کردن خوب فکر کن ک بعدا پشیمون نشی

قربونت برم💔

نشی حیفی

ادم باید با این کنار بیاد ک اون ادم جزیی از سرنووشتش بوده

من همش خابش میبینم

ی جا خونده بودم مغز چون وابسته شده جدایی قبول نمیکنه صحنه سازی میکنه ک اروم بگیره کم کم واس همین اینقد ادم خاب طرف میبینه

خدا ارامش لحظات من است❤اکانت دست منو خاهرمه
2728

الهی عزییییزم بمیرم واست انشالله هررررچی میخای و به صلاحته بشه دعاکن منم بهش برسم💔

باافتخار دانشجوی روانشناسی ام و کلی ذوق دارم واسش😍شمام دعاکنین به جاهای خوبی برسم
2738

عزیزم دوس داشتی باهاش زندگی کنی ولی بدون این که بهت علاقه داشته باشه خیلی سخته با یکی زندگی کنی که به خاطر این که خوبی باهات بمونه یعنی از روی عشق علاقه نباشه از روی منطق باهات بمونه سخته به خدا سخته پس برا کسی که رفت غصه نخور بگو سفرت به سلامت

اگر فکر میکنی اشتباه هرچی زودتر تمومش کن فقط قبل تموم کردن خوب فکر کن ک بعدا پشیمون نشی

تموم‌شده عزیزم رفت اون

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
عزیزم دوس داشتی باهاش زندگی کنی ولی بدون این که بهت علاقه داشته باشه خیلی سخته با یکی زندگی کنی که ب ...

اخرین حرف این بود که ینفرم پیدا میشه ایده الش تو باشی😭😭😭 ینی من براش ایده ال نبودم؟ کلی حرف زدم خواهش کردم گفتن بریم مشاور اصلا گوش نکرد

2706