2726
عنوان

شما هم اینطورید؟بگید ک تنها نیستم

114 بازدید | 12 پست

شما هم هروقت از پایین شهر میرین بالای شهر فکر میکنین ک چقد بد بختین؟

من ماشین هاشون و خونه هاشون رو میبینم خیلی ناراحت میشم ک چرا پدرم پولدار نیست یا حداقل چرا یه شوهر پولدار نکردم

آرمی بی تی اس😍🍒 عشقم همسرم🌜♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من تهران زندگی کردم خیلی متوجه میشدم ولی الان ک اصفهانم عجیبه ک بالاشهر پایین شهر نداره انگار یا خیلی کمتر چون همه مدل دیدم توی هر خیابونیش... 

با هر دین و اعتقادی که داری میشه برای رسیدن به هدفم دعام کنی؟ 🤗❤️

منم تاحدی

یه دوستی توی نی نی سایت نوشته بود من به چای کیسه ای میگم تی بگ ویه قدم به مهاجرت نزدیک شدم پس من چی بگم اینقدر این چند وقته سرما کشیدم به هردلیل واقعا ناحقیه که اروپا یاکانادا نصیبم نشه😕😕😒😣😢  هرچی فکرمیکنم میبینم انگار فقط آهنگ پیشواز همراه اول قیمتش فقط ثابت مونده بودوگرون نشده بود که اونم شد 😕😌مار ازراسو بدش میاد هرجا میرود بااو روبرو میشود درستش اینه دیگه نبینم کسی بگه پونه ها😜چون یارپوز یه کلمه چند معنایی ترکی هست هم به معنای پونه ونعناع وهم راسو که دهخدا به اشتباه ترجمه کرده.    حرف بی عمل حرف نباشد عالم بی عمل مردنباشد(شعرمن)

الان به نظرم پایین شهر و بالا شهر مطرح نیست

توی پایین شهر هم ماشین و خونه لوکس هست و مردم با وضع خوب هستن

بالا شهرم فقیر و با وضع اقتصادی بد هست

کلام تو عصای معجزه‌گر توست😌❤️