2737
2734
چه سوالی عزیزم

سلام ممنون عزیز حان

گلم من خرید اینترنتی کردم بعد ۴۰ روز سفارش منو ارسال نکردن و من عصبانی شدم و به طرف(خدا بحق پنج تن ازتون نگذره این پولهای رو خرج دوا و دارو کنید روز خوش نبینید..)اینو گفتم الان شاکی شده و میگه ازت بخاطر فحاشی شکایت میکنم..ایا این حرف من فحاشی؟؟میتونه شکایت کنه؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چه سوالی؟ اسکرین شات مدرک حساب نمیشه اینو بدونین

گلم من خرید اینترنتی کردم بعد ۴۰ روز سفارش منو ارسال نکردن و من عصبانی شدم و به طرف(خدا بحق پنج تن ازتون نگذره این پولهای رو خرج دوا و دارو کنید روز خوش نبینید..)اینو گفتم الان شاکی شده و میگه ازت بخاطر فحاشی شکایت میکنم..ایا این حرف من فحاشی؟؟میتونه شکایت کنه

سلام ممنون عزیز حان گلم من خرید اینترنتی کردم بعد ۴۰ روز سفارش منو ارسال نکردن و من عصبانی شدم و به ...

عزیزم شما خودت میتونی از ایشون شکایت کنی😂ب جرم کلاهبرداری و تهدید اوشون هم میتونه از شما شکایت کنه که اصولا انقدر پرونده های سختی در دادگاه هست که قاضی اصولا ردمیکنه اما اون کسی ک اینو ب شما گفته خواسته بترسونه شمارو تا از خریدتون منصرف بشید وبهشون گوش زد کنید ک تهدید جرم محسوب میشع و مجازات داره

2738
عزیزم شما خودت میتونی از ایشون شکایت کنی😂ب جرم کلاهبرداری و تهدید اوشون هم میتونه از شما شکایت کنه ...

من بهش گفتم میخای بری به قاضی بگی طرف ۴۰روز پول ریخته کار تحویلش ندادم امروز و فردا میکنم فش داده

من بهش گفتم میخای بری به قاضی بگی طرف ۴۰روز پول ریخته کار تحویلش ندادم امروز و فردا میکنم فش داده

حتما پیگیری کنید و پولتونو پس بگیرین و حتما بگو من تو دادگاه پاسخگو خاهم بود 

2706