2733
2734

دوره هام ۳۱ روزه ست 

۱۰ روز مونده به موعد سینه هام عجیب درده،و حتی میزنه به زیر بغلم و دستام،تمایل شدید به ترشی پیدا کردم و پهلوم و کمرم درده,ترشحات سفید پنیری هم زیاد دارم .کی علائمش مثل من بوده بعد فهمیده بارداره؟

من هرماه سینه هام درد می‌گرفت. این ماهی که باردار بودم درد نگرفت

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من هرماه سینه هام درد می‌گرفت. این ماهی که باردار بودم درد نگرفت

البته سر بارداری اولم سینه درد شدید داشتم ولی اصلا یادم نیست از چه تاریخی شروع شد ولی مطمنم دو ماهی سینه درد داشتم

مننننننننننن

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰
البته سر بارداری اولم سینه درد شدید داشتم ولی اصلا یادم نیست از چه تاریخی شروع شد ولی مطمنم دو ماهی ...

انشالله بارداری

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2738
احتمالا عفونت قارچی هم داری 

به خاطر ترشحات؟خوب عفونت که سینه درد نمیاره و برای پریود شدن هم که سینه درد از ده روز زودتر زوده،البته که هر چی خدا بخواد .به هر حال مرسی 

عزیزم خدابخواد میشه 

من دوره هام ۳۰ روزه س از روز تخمک گذاری که دردم شروع شد دیگه قطع نشد 

همون موقع هم به مدت ۳ روز سینه درد داشتم که برای دوره ی تخمک گذاری طبیعیه 

از ده روز قبل پری به مدت ۵ روز طعم شدید آهن توی دهنم حس میکردم و مدام ضعف میکردم ،۳ روز قبل پری بی بی مثبت شد 

شما هم انشالله که بارداری ،توکلت به خدا باشه 

وچشمان تو💫همان کافه ی دنجی است🌸که قهوه هایش حرف ندارد...❤ 
راست میگی،😅الا دقیقا ده روز مونده به موعدم و سینه دردم دقیق از همین امروز شروع شدم و شدنش هم زیاده ...

خب البته من هماتوم داشتم و نمیدونستم و خونریزی داشتم و دکترم و خودم فکر میکردیم پریودیه

ولی از همون اول سینه درد داشتم جوری که دکترم سونو نوشت  برای سلامت سینه که بعدش که فهمیدم باردارم دیگه ندادم اون سونو رو

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰
ازمایش بده اگه جند ردز دیگه نشدی  انشاالله ه چی خیره

الان زوده واسه آزمایش اصلا دلم نمی‌خواد تو ذوقم بخورم،ده روز رو‌صبر میکنم ببینم ای سینه درد ادامه داره یا نه😐انتظارش بده

2706