2737
2734
عنوان

مهریه و نفقه

251 بازدید | 20 پست

داداشم با یه خانوم که قبلا ازدواج کرده بود ازدواج کرد و حالا یه بچه بیست روزه دارن اما دوساله هر دوهفته یکبار دعوای شدید میخوایم دادخواست طلاق بدیم مرد میتونه درخواست بده ؟و چیزی نداره فقط یه کارمند ساده برا مهریه مال اموالی نداره جز فیش حقوق 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله مرد میتونه درخواست بده

تا قرون آخر هم باید مهریه رو بده

فقط قسط بندیش کم میشه (اگه حقوقش کم باشه یا توان مالی نداشته باشه)

یا هم با خانمش توافق میکنن که مثلا بجای ۴۰ تا سکه ۱۰ تا بده

2728
2738
دعواشون سر چیه

شوهر قبلیش بایه زن چهل ساله بوده سراون طلاق گرفته آلان به همه چی شم داره میگه ترسیدم ازقبلی خیلیم زود دوران عقد حامله شد که مثلا زندگیش محکم بشه الان دنیا اومده اما همون دوران بارداری هم هرروز تقریبا دعوا بود 

چرا اخه بایه بچه کوچیک دعوا که نشد حرف این همه مشاوره و.. زندگی الکی نیست که بخاطر دعوا جداشن اخه

نمیره مشاوره میگه من ایراد ندارم گفتن با روانشناس حرف بزن بخاطر شک و بدبینی چندوقت یکبار داداشم پرینت خط خودشو میگیره میده به این نصف شب گوشیشو چک میکنه جیباشو میگرده به همه چی شک داره پیش من حرف نمیزنه میگه گوشیتو گذاشتی ضبط صدا 

چی بگم والله انشالله درستشه حتما ببریتش دکتر با بزرگترش صحبت کنید که راضیش کنن ببرنش دکتر ولی طلاق ب ...

بزرگترش میگه داماد بیاد بمونه خونه ما اینجا زندگی کنن مامانش میگه روحیه بچه من خرابه بخاطر ازدواج قبلی گفتم پس چرا شوهرش دادین بچه هم خودش رفته دکتر دوران عقد کلی دارو مصرف کرده برا زود حامله شدن البته داداشمم مقصره ما گفتیم به دردت نمیخوره قبول نکرد 

2706