2733
2734
عنوان

خواستگار سیگاری

| مشاهده متن کامل بحث + 4181 بازدید | 186 پست
فخر فروشی چیه خدا نکنه عشقم منو ببخش منظورم اینه که پس من خیلی زود ازدواج کردم یا شما به موقع بودی

عزیزم شما دیگ خیییلی زود ازدواج کردی

وگرنه سن اسی مناسبه

مرسی که بازم هوامو داشتی خداجونم مرسی که ناامیدم نکردی😍امضای قبلی :دوستت دارم خدا جونم لطفا بازم هوامو داشته باش مثل همیشه😍☺
اتفاقا گفت دراز نمی کشم وسط خونه 😅👌 یادش افتادم الان  ببین همه چیزش خوب باشه صرفا به خاطر سی ...

نوچ. رد نکن. ازش قول بگیر کمتر بکشه. 

چو تخته پاره بر موج ، رها ، رها ، رها من...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شما دیگ خیییلی زود ازدواج کردی وگرنه سن اسی مناسبه

فدای تو گلی 🥰 من که از خدامه قسمتم بیاد برم داره ببرتم😅 

والا بچه بیارم فراوان اما نشده 

🧿🧿در تاریخ ۹۹/۹/۹ نیمه نشده ام پیدا شد و داریم آشنا میشیم ❤💕چشم حسود کور 🧿🧿
2731

توی شرایط سختی قرار گرفتی ب نظرم اما اگ دوسش داری قبول کن اما اگ خاستگارای بهتر داری قبول نکن

مرسی که بازم هوامو داشتی خداجونم مرسی که ناامیدم نکردی😍امضای قبلی :دوستت دارم خدا جونم لطفا بازم هوامو داشته باش مثل همیشه😍☺
فدای تو گلی 🥰 من که از خدامه قسمتم بیاد برم داره ببرتم😅  والا بچه بیارم فراوان اما نشده  ...

ایشالا میاد مطمنم

توی شرایط سختی قرار گرفتی ب نظرم اما اگ دوسش داری قبول کن اما اگ خاستگارای بهتر داری قبول نکن

والا دوست داشت در جلسه دو خواستگاری به وجود نمیاد 🙈 یعنی سعی میکنم به وجود نیارم تا عقلانی تر فکر کنم 

نمیدونم خواستگارانی بهتر دارم یا نه ؟😅

2738
والا دوست داشت در جلسه دو خواستگاری به وجود نمیاد 🙈 یعنی سعی میکنم به وجود نیارم تا عقلانی تر فکر ک ...

بالاخره خوووب فکراتو کن ک بعدا پشیمون نشی خدای نکرده

بالاخره خوووب فکراتو کن ک بعدا پشیمون نشی خدای نکرده

نظر شما چیه چیکار کنم ؟رد نکنم یا بگیم انشالله کمتر شد و ترک کردن در خدمتیم

جدی ؟ یه دلیل میاری برام 

نظرمو گفتم عزیزم. من بودم رد نمی کردم وقتی تنها مشکلش همینه و ازش خوشم میاد. اگر منعطف و انتقاد پذیر باشه حتما بخاطر من کمتر میکشه. 

چو تخته پاره بر موج ، رها ، رها ، رها من...
قبول دارم  چجوری در رابطه باشم همین جوری بیان خونمون و بریم بیرون بدون اینکه بدونم ترک میکنه ی ...

سخت شد 😂

خب سعي كن دلنبندي 

رفت و امد خونوادگي تو اين شرايط ولي معقول تره 

نظرمو گفتم عزیزم. من بودم رد نمی کردم وقتی تنها مشکلش همینه و ازش خوشم میاد. اگر منعطف و انتقاد پذیر ...

خودش میگه منعطفه ...ولی بهش گفتم ترک میکنین گفت قول نمیدم شاید کمتر بشه اما قول ترک نمیدم 

سخت شد 😂 خب سعي كن دلنبندي  رفت و امد خونوادگي تو اين شرايط ولي معقول تره

و از کجا بفهمم که میخواد ترک کنه یا نه ؟ کی متوجه بشم که ادامه بدیم یا نه تمومش کنیم

نظر شما چیه چیکار کنم ؟رد نکنم یا بگیم انشالله کمتر شد و ترک کردن در خدمتیم

والا من ک ندیدم و نمیشناسم و نمیدونم شرایطش چجوریه ب نظرم خودت باید ببینی میتونی با بوی سیگار و‌..‌کنار بیای یا نه چون خودت قراره یک عمر باهاش زندگی کنی ن اطرافیان

من اگ بودم قبول نمیکردم چون بابامم سیگاریه و الان ناراحتی قلبی گرفته و کلی نگرانشم

اما بازم میگم توی شرایط شما نیستم در اخر خودتی ک باید تصمیم بگیری

2706