2703
2553
عنوان

خواستگار سیگاری

| مشاهده متن کامل بحث + 4177 بازدید | 186 پست
اذیت میشی من خودم سیگاریم اطرافیانم نمیتونن تحمل کنن مخصوصا اونی ک سیگاری نیست اینی ک بگیم ترکم میکن ...

اخه بدبختی ریه هام حساسه یه مریض میشم سنگین میشه تا چند ماه ....اسپری باید بزنم و اینا ....نگرانم 🙄 نمیدونم

🧿🧿در تاریخ ۹۹/۹/۹ نیمه نشده ام پیدا شد و داریم آشنا میشیم ❤💕چشم حسود کور 🧿🧿

ترکش سخته اول با خودت کنار بیا اگر میدونی برات مهم نیست بله بگو غیر این بدون نمیتونی ترک بدی و چون فهمیدی بعد ازدواج حق اعتراض نداری ولی من از آینده سیگاری ها که عمرشون کم شه میترسم متاسفانه 60 به بعد ریه داغون میشه😔

هر مشکلی حداقل دو راه حل داره. یک سکوت. دو گذر زمان. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره اینم خوبه  اما واقعا خوب نیست سیگار ها یعنی بچه ها درست میگن ... تو باروری ممکنه اثر بزار ...

روبارداری اگ اثر میذاشت، مادربزرگ من ۳ شکم نمیزایید خواهر🤣

شما کلا حساسی نسبت بهش🤦🏻‍♀️

اومدیمو الان گفت ترک میکنم، بعد ازدواج باز شروع کرد. چیکار میکنین؟

یا باید کنار بیاین باهاش  یا کلا رد کنین

امام علی(ع) فرمودند: خداوند اجابتش را در دعاها پنهان داشته، پس هرگز هیچ دعایی را کوچک مشمارید.💙😇 یه حاجت خیلی بزرگ دارم، اگه امضامو خوندی لطفا برام دعا کن😍💜 اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم♥️🌹       اجرتون با امیرالمونین (ع)😊💛
دنبال دردسری عشقت ک نیس خواستگاره این نشد بعدی بابای من اوایل کم میکشید الان سیگارو با سیگار اتیش ...

اره عشق و عاشقی نیس که خواستگاره اما چون از جهات دیگه بهتر میخوردیم به هم شک داشتم

2720
ترکش سخته اول با خودت کنار بیا اگر میدونی برات مهم نیست بله بگو غیر این بدون نمیتونی ترک بدی و چون ف ...

بابابزرگم ۸۲ سال عمر کرد🤣🤦🏻‍♀️

امام علی(ع) فرمودند: خداوند اجابتش را در دعاها پنهان داشته، پس هرگز هیچ دعایی را کوچک مشمارید.💙😇 یه حاجت خیلی بزرگ دارم، اگه امضامو خوندی لطفا برام دعا کن😍💜 اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم♥️🌹       اجرتون با امیرالمونین (ع)😊💛
روبارداری اگ اثر میذاشت، مادربزرگ من ۳ شکم نمیزایید خواهر🤣 شما کلا حساسی نسبت بهش🤦🏻‍♀️ اومدیمو ...

عزیزم اون موقع ها خیلی بهتر بود آنقدر نازایی نبود که الان به یه چیز بنده تا بچه بیوفته و ....والا یه اشعه بخوره برا بچه بده ...نمیدونم والا شاید درست میگی شما♥️

اخه بدبختی ریه هام حساسه یه مریض میشم سنگین میشه تا چند ماه ....اسپری باید بزنم و اینا ....نگرانم 🙄 ...

اخه نمیدونی از اوناس ک تو خونه میکشه یا نه لباساشم بوی بدی میگیزه ک از نظر من مشکلی نی اما شما حساسی بیشتر دقت کن

میگذره از گناهامون خدایی ک از آرزوهامون گذشت:)کسی چه میداند شاید این جهان جهنم جهان دیگریست ..                                                 گویند که خدا همیشه با ماست ای غم نکند خدا تو باشی؟
2714
اخه نمیدونی از اوناس ک تو خونه میکشه یا نه لباساشم بوی بدی میگیزه ک از نظر من مشکلی نی اما شما حساسی ...

گفته تو خونه نمی کشم 

بیرون و تو تنهایی  .. ولی بوش رو خودم فهمیدم 

عزیزم اون موقع ها خیلی بهتر بود آنقدر نازایی نبود که الان به یه چیز بنده تا بچه بیوفته و ....والا یه ...

اره خدایی درست میگید.

ب امید خدا ایشون ترک کنن. 

ی قدم بزرگ برای بدست آوردنتون بردارن.♥️

خوشبخت باشید

خدا رحمتش کنه عشقم

خدا رفتگان شمارو هم رحمت کنه♥️

اره خدایی درست میگید. ب امید خدا ایشون ترک کنن.  ی قدم بزرگ برای بدست آوردنتون بردارن.♥️ خوش ...

فدای تو مهربانم ♥️

2706