2733
2734
عنوان

سابقه دیسک کمر داشتید یا آشنایی ؟؟

128 بازدید | 11 پست

دوستان من انگشت شست پام حس نداشت رفتم دکتر گفت از کمرت هست ‌‌و بهم یه سری ورزش داد حالا نمیدونم ربط داره به اون ورزش ها یا الان داره خودش رو نشون میده ، کمر و‌ گردنم یه کوچولو درد میکنه

به نظر شما از اون نرمش ها هست یا نه این درد الان خودش رو نشون داده ؟

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دیسک کمر شدید دارم  اول دردش از کمرم شروع شد

برای من انگشتم بی حس شد اول و بعد الان نمیدونم چرا خم که میشم کمرم درد میگیره

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
2731
بله بدنت به ورزش عادت نداره

نه اتفاقا ، من خیلی ورزش میکنم

یوگا و پیاده روی هر روز یک ساعت و یا بیشتر و بغضی اوقات هم دو

فک نکنم از دیسک کمر باشع چون اگه اینطور بود کل پات بی حس میشد نه فقط انگشت

نه عزیزم اول زد به انگشتم ، من متاسفانه چون دست تنها بودم ۴۰ ،۵۰ کیلو بار بلند کردم 

2738

سلام

متاسفانه تو خانواده ما زیاد داریم این مشکلو

خودم پای چپم مور مور میکرد که بعد تست و عکس برداری گفتن یک سری ورزش(اکثرا از توی اینترنت جستجو کردم) انجام بدم دردش کمتر میشه

قبلا دوماهی یکبار چندروزی کمرم درد میکرد ولی این دفعه خیلی شدید شد

یک هفته کلا نتونستم برم سر کار و دانشگاه بعدش با همون ورزشا رفته رفته بهتر شد الانم ۵ ماهه خداروشکر دردی ندارم

میدونم حریم شخصیتون چقدر در روح و روانتون اثر داره پس تاپیک های خصوصی نمیام    عضو شدم چون:۱. یکسری سئوال بپرسم و زندگی شخصیمو بهتر کنم  ۲.دانشجوی پرستاری ام در حد توانم خوشحال میشم کمکتون کنم و دقت کنین؛اول تاپیکم مینویسم آقام تا اگه دوست ندارین نیاین و اگه مشکلی دارین با اومدن من توی تاپیکتون ممنون میشم بگین تا من نظرمو پاک کنم سریع تر  مشهدی ها دقت کنن روز های زوج آموزش صفر تا ۹۹ دیابت و رژیم غذایی و عادت های مضر افرادی که سابقه فامیلی دارن یا پره دیابت تشخیص داده شدن  رو بصورت کاملا رایگان در کلینیک ویژه دیابت بیمارستان قائم از ۸ تا ۱۵ ارائه میشه،برای تمرین هم نرس خانوم داریم هم نرس آقا....در پناه حق  
سلام متاسفانه تو خانواده ما زیاد داریم این مشکلو خودم پای چپم مور مور میکرد که بعد تست و عکس بردار ...

خدا رو شکر 

ببخشید خیلی منو داره اذیت میکنه 

همین مور مور و بی حسی واقعا رفته روی مخم برای من هم عمس برداری از گردن و کمر نوشتن 

یه ام ار ای برو خیالت راحت شه ان شاء الله که فقط یه کمر درد سادس دیسک  نیس

به امید خدا 

دکتر برام رادیو گرافی نوشته از کمر و گردن عزیزم دیسک حیلی سخته ؟؟ سنگینی پا هم دارید شما ؟

به امید خدا  دکتر برام رادیو گرافی نوشته از کمر و گردن عزیزم دیسک حیلی سخته ؟؟ سنگینی پا هم دا ...

منکه ۳ ساله  استراحت کاملم تا بلکه یکم بهتر شم بارداربشم 

اره پامم درگیر کرده 

خیلی سخته درکل 

....