2733
2734

بترکههههه سالی دومانتو الان باردارم از اول بارداری تا الان یه شلوار بیرونی دارم میپوشم 

لباس تو خونه ای ک اصلا همش قدیمی شدن چن ماهی یه بار لباس تو خونه ای میخرم اصن تو تیپ و ست کردن نیستم وسایل خونه هم نمیخرم زیاد کلا زن کم خرجی هستم خواهرام همش دعوام میکنن چرا ب خودت نمیرسی برو لباس بخر خواهرام همش کلی لباس برا خودشون میگیرن کفش میخرن شال روسری ست میکنن ولی من هیچی شوهرمم خسیس نیستا برعکس ولخرجه پولم بهم میده ولی خودم اهلش نیسم حقیقتش ففط تاحالا مادرشوهرم نگفته برو ی چیزی برا خودت بخر وگرنه همه بهم میگن 😂تازه جالبه بس ک نمیخرم یوقتی اگ یه چیزی بخرم ب چشش میاد درمیاد میگ داشتی که برا چیت بود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اشتباه میکنی،شوهر من ولخرجه ،و من‌میدونم چه لذتی میبره برا کسی پول خرج کنه پس خودم براش خرج میکنم حداقل بعدا عذاب وجدان ندارم 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
2738

کارت که اشتباه منم مثل خودتم تقریبا ولی ماکلا نمیرسیم بادوبچه گرونی حقوق کم اصلا نمیرسیم که بخرم

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2706