2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بسته ب کار و مدرک طرف

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2728

بستگی به مدرک، سابقه، رزومه، شرکتش و... داره.

امروز همسرم میگفت مدیر روابط عمومی یکی از شرکت‌هایی که باهاشون کار میکنه ۱۸ تومن می‌گیره 😳

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
۶تومن خوبه.ولی با خرج و مخارج تهران نمیخونه.پولی نیس ۶تومن

اره ولی عزیز جان کجا به منشی یا کارگر ساده ۶ تومن میدن تهران نهایت۴

شاد باش چنان که آوازه ی شاد بودنت طوری در شهر بپیچد که رو سیاه شوند کسانی که بر سر دیدن نگاه غمگینت شرط بسته اند 

ببستگی به سابقه ،مدرک،جایی کع کارمیکنه حقوق میگیره یکی هست منشی مدیر عامل یه شرکت بزرگ که همه کاری بلده از زبان و کامپیوتر گرفته تا غیره مدرکو تحصیلات هم داره خب مسلما حقوقش با یه منشی ساده که فقط تلفن جواب میده و هیچی نداره فرق داره

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2706