2726
عنوان

مهربونا و اونایی که دعا هاشون میگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 227 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم به دل نگیر مشکلاتومردا زیاده حتما ذهنش در گیره کاریه

نمیدونم والا احساس می کنم جادو میشه بخدا 

پشت هر کوه بلند سبزه زاریست پر از یاد خدا و در آن باغ کسی می خواند که خدا هست دگر غصه چرا؟؟
چقدر تو خبی ایت الکرسی خوندی معلومه خیلی مهربونی دمت گرم برای مشکل منم دعا کن دو راهی بدی گیر کردم د ...

مرسی عزیزم خوبی ازخودته چشم حتما برای شما وبرای همه ی دوستان این تاپیک ۱۴ تا آیه الکرسی میخونم به نیت حاجت همتون واستاتروخودم🌹❤😘

لطفابرای خوشبختیم وسلامتی خودم وبچه هام یه صلوات بفرستین.
2728
فندوق جونم میشه برای منم ختم صلوات بزاری خدا خیرت بده این دنیا و اون دنیار

سلام عزیزم

الان برات ختم صلوات میزارم ان شالله به زودی حاجتروا میشی

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 
سلام عزیزم الان برات ختم صلوات میزارم ان شالله به زودی حاجتروا میشی

میشه خواهش کنم واسه منم بذارییییی خواهش میکنم 🙏🙏🙏شاید دعای یکی گرفت درحقم 😔. اسمم فاطمه س.. اگه شد اگه تونستین برا منم بذارین لطفااا لطفاااا. میخوام خدا منو ب عشقم برسونه و خیر باشه برام

میشه خواهش کنم واسه منم بذارییییی خواهش میکنم 🙏🙏🙏شاید دعای یکی گرفت درحقم 😔. اسمم فاطمه س.. اگه ...

سلام گلم 

الان برات ختم صلوات میزارم به امید خدا به زودی حاجت روا بشی

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 
سلام گلم  الان برات ختم صلوات میزارم به امید خدا به زودی حاجت روا بشی

ممنون عزیزززم خیلی خیلی لطف میکنی.. مطمئنم خدا جواب میده بالاخره.. انشالله هر چی میخوای خدا بهت بده عزیزم 

2706