2737
2734

چقدر بد با هزار امیدواری به امید اجابت شدن حاجتت دعا کنی و متوسل بشی ولی بازم حاجتروا نشی 

ایمانت ضعیف میشه وخسته میشی 

اینماه اینقدر خسته بودم که فقط دلم میخواست مامان بشم 

بخدا خیلی سخته انتظار خیلی خیلی خیلی 😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چند وقته  اقدامی

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2738

عزیزدلم تنها راهش فکر نکردن بهشه. سخته اما شدنیه. دقیقا ماهی میشی که فکرنمیکنی. تا میای فکرکنی حواستو پرت کن. دامن ائمه رو ول نکن

تو سجده بگو رَبِّ هَبْ لی مِنْ لَدُّنْکَ ذُرِیَّةً طَیِّبَةً اِنَّکَ السمیعُ الدُّعا 

رَبِّ لا تَذَرْنی فَرْداً و اَنتَ خیرُالوارِثین 

ان شاالله خدا بهت یه نی نی صالح وسالم بده

فقط 35 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به ذره گر نظر لطف بو تراب کند/به آسمان رفته و کار آفتاب کند 

انءشالله تاپیک بعدیت واسه بچه دار شدنت باشه آمین

مهربون میشه واسه سلامتی وظهورامام زمانت یدونه صلوات بفرستی 😍 ای که مرا خوانده ایی راه نشانم بده ❤   راستی :پرفایلم یکی از آروزهامه اگه دوست داشتی واسم دعا کن بهش برسم و کنکور سراسری فرهنگیان قبول بشم  دوست خوبم   خانم معلم آینده  👩‍🏫  قول میدم واسه دانش آموزهام ی معلم خوب و مهربون باشم❤
۱۰ تا صلوات فرستادم  واست❤

میشه یدونه هم به من بفرستی😀🥺

مامان بشم ان شاءالله

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم برای ارامش و سلامتی خودم و خانوادم دعاکنید                 ‌‌‌                   یاکاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی به حق اخیک الحسین
عزیزم منم این روزای بدو گدروندم

من با این کار بچه دار شدم توام انجام بده ان شاءالله خدا بهت میده

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4063127/من-تنبلی-تخمدان-داشتم-و-با-این-تعویذ-الان-باردارم-عکس?postId=147760053

دوستای گلم، میشه برای آرامش روح مامان مهربونم یه صلوات بفرستید؟ممنون
2706