2733
2734
عنوان

ادرار کودک دوسال و نیمه

2848 بازدید | 14 پست

سلام دوستان

کوچولوهای شما چندبار در روز ادرار میکنند؟

دختر من تا قبل از اینکه برای از پوشک گرفتن اقدام کنم روزی ۵یا ۶بار ادرار میکرد

ولی الان شده سه بار یا حداکثر چهاربار

گاها تا ۱۵ساعت ادرار نمیکنه 

عفونت ادراری هم نداره 

ب نظرتون مشکل خاصی هست؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

مثانه به مرور بزرگ میشه گنجایشش بیشتر میشه خب،درضمن شاید آب و مایعات کم میخوره

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
2738
مثانه به مرور بزرگ میشه گنجایشش بیشتر میشه خب،درضمن شاید آب و مایعات کم میخوره

آب خیلی کم میخوره ولی هردفعه هم ادرار میکنه مقدارش خیلی زیاده چیکلر کنم خودشو نگه نداره؟

حس میکنم از عمد ادرار نمیکنه

چون داری از پوشک می گیری به مرور عادت می کنه و خودشو بگیره. سعی کن خیلی کم پوشک تنش کنی که زود یاد ...

حس میکنم این سه چهار بار ادرار در روز کمه

مثلا از خواب که بیدار میشه تا دو سه ساعت ادرار نمیکنه کل ۱۲ساعت شب هم خشک میخوابه

خانما به منم کمک کنید لطفاً من یکی دوماه دخترمو از پوشک گرفتم فقط شبا میبستمش که جاشو خیس نکنه دوساله چون شیرم میخوره می‌دونم که شب خیس می‌کنه.خودش دیگه یاد گرفت همیشه خودش می‌گفت بریم جیش.یروز بردمش بیرون پوشک بستم گفت جیش دارم گفتم عیب ندارد پوشک داری الان از اون روز فقط تو شلوارش جیش می‌کنه هرچی بهش میگم اصلاانگار نه انگار دیونه شدم دیگه چیکار کنم؟

حس میکنم این سه چهار بار ادرار در روز کمه مثلا از خواب که بیدار میشه تا دو سه ساعت ادرار نمیکنه کل ...

دختر از خدات باشه که شب خشکه.

اصلا شب پوشکش نکن

بیچاره داره یاد میگیره خودشو نگه داره اونوقت میگی مریضه.

خودت تو طول روز مرتب ببرش دستشویی و دیگه پوشکش نکن

میتونی از شورت آموزشی استفاده کنی که خونه ت نجس نشه

خانما به منم کمک کنید لطفاً من یکی دوماه دخترمو از پوشک گرفتم فقط شبا میبستمش که جاشو خیس نکنه دوسال ...

وقتی یاد گرفته بود دیگه نباید پوشک میبستی 

الان از رو تنبلی اینکارو میکنه

تند تند ببرش دسشویی

من دوسال و نیمش بود اقدام کردم از همون اول تو دسشویی و تو لگن مخصوصش نکرد که نکرد الانم فقط خودشو نگه میداره منم درمونده شدم واقعا

وقتی یاد گرفته بود دیگه نباید پوشک میبستی  الان از رو تنبلی اینکارو میکنه تند تند ببرش دسشویی ...

آخه تو بیرون که میرم چیکار کنم وقتی جیش داره میترسم بیرون شلوارشو خیس کنه.الانم بعضی وقتا حس میکنم از قصد می‌کنه بعضی وقتام حس میکنم کلا از ذهنش پاک شده که خودش می‌رفت اصلا دیگه نمی‌فهمه کی جیش داره یهو دیدی همینجوری  جیش کرد خسته شدم دیگه واقعا فک میکنم همه ی زحمتام به باد رفت

2706