2737
2734
عنوان

ازدواج

388 بازدید | 31 پست

سلام من هفته پیش که به فامیلمان پیام دادم که علاقه دارم برای ازدواج  بعد نزدیک ده روز پیام دادم که ببین اگر من ایرادی دارم که تا الان جواب ندادی بگو .بهم گفت من از خودم مطمئن نیستم ناراحت نشو.از کار و درس و این چیزا میپرسه  اگر بخوام بخونم چی میشه .

یعنی چی از خودش مطمئن نیست یعنی دو دله؟ 

یا میخواد ناز کنه و منو اذیت کنه ؟

بعدش هی میگفت مامانت میدونه میخوای باهام ازدواج کنی منم گفتم چطور بعدش گفت اصلا اشتباه کردم سوال پرسیدم .چرا این سوالم پرسید ازم؟

بعدش گفتم یعنی دلت میاد اینقدر منتظر بزاری گفت دو سه روزه جوابتو میدم بعدشم زمان زیادی نیست که یه هفتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

از وضعیت زندگیش مطمئن میست که درس بخونه و اینا چی میشه،بعدم میخواد بدونه جدی هستین یا تو یه چیزی گفتی اگه اون اوکی بود به خانوادت بگی و ایناا ،اینکه نه نگفته ینی نظرش مثبته تقریبا بنظرمن

یعنی دودله نازنمیکنه اصلا

آخه خیلی قشنگ باهام صحبت میکنه.مثلا گفتم من شاید از این نظر بد باشم گفت من کی گفتم بدی .اصلا من هستم .بعدش میگفت استخدام بشی چقدر میگیری .تو بدت نمیاد دانشگاه نرفتم .اگر بخونم برم چی

2706