2737
2734
عنوان

یعنی من بچه مامان بابام نیستم😕😕😕😕

| مشاهده متن کامل بحث + 2072 بازدید | 188 پست
درسته ولی حتما والدین ناخالص هستند درغیر اینصپرت نمیشه دوست شما و شوهرش اگه هر دو بی بودن بچه او شده ...

هر دو ب مثبت بودن وقتی پیگیری کردن و ژنتیک رفتن فکر میکردن بچه توی بیمارستان عوض شده دکترر گفت بهشون دو نفر ب مثبت باشن ناخالصی داشته و شده o

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

.                             ...

خب شبیه مادربزرگتی دیگه 

منم شبیه یکی از عمه هام هستم کاملا متفاوت از خواهر و برادرم

الکی اعصابتو خورد نکن

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍

اسی مطمئن باش داری گروه خونی اشتباه میگی برای ارامشت بهتره بگم من و خواهرم کپ همیمیم طوریکه همه میگن دوقلوین ب جا هم میرفتیم سرکلاس ولی اون خواهرمون کاملا با ما متفاوته ظاهرش خیلی بورتر از ماست چسم رنگی هم هست ولی گروه خونی یکی هستیم نگران نباش گلم حتما گروه خونی اشتباه نوشتن

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد  
2731

وای گلم دوست منم بور و چشم ابی تک فرزندم هست همش میگفت من فرق دارم با بقیه در صورتی که واقعا بچه خودشونه اما کشیده به جدش ربطی نداره

قسم به روزی که دلت را میشکنند و جز خدایت مرهمی نخواهی داشت.
اسی مطمئن باش داری گروه خونی اشتباه میگی برای ارامشت بهتره بگم من و خواهرم کپ همیمیم طوریکه همه میگن ...

ایشالا....من خیلی استرسیم...الان خونه ساکت صدای قلبمو میشنوم

2738

من A+ 

شوهرم o-

دخترم A-

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
نه دیگه دکترشون جواب کاربر گلدونه رو دادن اینکه هردو ب مثبت هستن و ناخالصی بهم رسیده شده  o

ب مثبت هستن به این معنا نیست که ناخالص هست .مثبت یا منفی بودن با توجه به الل مربوط به خون دیگری به نام ار هاش هست و ربطی به oندارد . اما با توجه به اینکه همچین فرزندی به دنیا آمده والدین حتما ناخالصBO اند.

هر دو ب مثبت بودن وقتی پیگیری کردن و ژنتیک رفتن فکر میکردن بچه توی بیمارستان عوض شده دکترر گفت بهشون ...

وای یه سرچ تو نت یا حتی یه بچه دبیرستانی که تجربی میخوند میتونست بهشون بگه دیگه دکتر ژنتیک رفتن نمیخواست چقدر حساس بودن حالا اگه خدایی نکرده بچه عوضم شده بود اما گروه خونیش یکی بود نمیفهمیدن؟

قسم به روزی که دلت را میشکنند و جز خدایت مرهمی نخواهی داشت.
تو تاپیک قبلتم گفتم بله میشه منabمثبت هستم همسرمoمثبت بچه هام aمثبت هستن

خب مال شما معلومه دیگ یا b میشن یا a ...مگر باید غیر باشه!؟

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم 
بابا من ab مامانم فک کنم a همه فقط من o شدم بچه واقعی شونم هستم😂

اگه بابات b باشه درسته مامانت ao و بابات bo هست اینجوری شما میتونین هر چهارتا گروه خونیو تو خانوادتون داشته باشین

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...
2706