2726
اخر مردادماه

نه گلم امکان نداره ازصفرم کمتره احتمالش

میشه بپرسم چرا بعضیاتون بددهن و پرخاشگرید؟چی باعث شده مثل یه خانوم بی فرهنگ حرف بزنید وعصبی بودنتونو به رخ بکشید؟؟؟اینجا مثل قدیم نیست من بعضیارواینجامیبینم بابت بزرگ شدن بچم استرس می گیریم بعضیاتون مادردوستای بچه من درآینده هستید؟؟؟؟چه شود!!!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ی پسری مد نظرمه احساس میکنم بهم فکر میکنه یا دوسم داره تو چه فکری میکنی؟

مادر جاری بزرگه ام از مامانم میپرسه که چی گرفتی و.. بنظرت حسش بعد از جوابی که مامانم بهش داد چی بود ؟کلا هدفش چیه از اینکارا؟

کاربری دست دو نفر 
2728

اسی شمابگو

به نظرت کی خونه میخرم

میشه بپرسم چرا بعضیاتون بددهن و پرخاشگرید؟چی باعث شده مثل یه خانوم بی فرهنگ حرف بزنید وعصبی بودنتونو به رخ بکشید؟؟؟اینجا مثل قدیم نیست من بعضیارواینجامیبینم بابت بزرگ شدن بچم استرس می گیریم بعضیاتون مادردوستای بچه من درآینده هستید؟؟؟؟چه شود!!!!!
بگو غیره مامانش داداششو ابجیش راضیه؟

مادر جاری بزرگه ام از مامانم میپرسه که چی گرفتی و.. بنظرت حسش بعد از جوابی که مامانم بهش داد چی بود ؟کلا هدفش چیه از اینکارا؟

کاربری دست دو نفر 
برا خدا غیر ممکن وجود نداره اگ خدا بخاد برات بهترینا میشه

ان شالله بله درسته ولی عملاغیرممکنه مگراینکه جایزه ببرم

2706