2726

اونموقع که میخواستم انتخاب رشته کنم،همه میگفتن پرستاری نری ها،به روحیاتت نمیخوره ،کارش سخته و فلان 

رفتم رشته ازمایشگاه خوندم،بعد که رفتم تو بیمارستان برا کار فهمیدم که چقد پرستاری رو دوست دارم،چقد کارش بهتره،استخدام شدنش هم راحت تره،

با یه پرستار ازدواج کردم،

شوهرم میگه کاش پرستاری میخوندی، اونوقت موقعیت شغلی بهتری داشتی،

برا ازمایشگاه کار هست،ولی حقوقش کمه،و جو ازمایشگاه خصوصی رو دوس ندارم،استخدام دولت هم بعیده بشی.

الانم که ۲۵سالمه،بنظرتون از نو کنکور بدم پرستاری بخونم خیلی ضایع هس؟اصن فایده داره؟؟۳۰سالگی فارغ التحصیل بشم دیگه استخدام دولتی نمیشم که!چیکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بنظر من کار درستی کردی،علاقه رو نمیدونم ولی پرستاری واس ی خانم خ سخته زندگی ندارن که،بعدشم گیرم کنکور دادی سی سالگی فارغ شدی،سی سال بعد بازنشست میشی تا شصت سالگی باید بری کار پرستاری کنی،بابا بیخیال بشین زندگیتو بکن،شیفت شب و...

مشاور تحصیلی و کنکوری
بنظر من کار درستی کرده،علاقه رو نمیدونم ولی پرستاری واس ی خانم خ سخته زندگی ندارن که،بعدشم گیرم کنکو ...

رشته خودمونم شیفت شب داره،پرستاری با۲۵سال بازنشست میشن،که من همین الان ۳سال سابقه کار دارم

بنظر من کار درستی کرده،علاقه رو نمیدونم ولی پرستاری واس ی خانم خ سخته زندگی ندارن که،بعدشم گیرم کنکو ...

ببخشید من دیپلم رشته فنی هستم اگه بخوام تجربی بخونم چطوریه

چند وقت طول میکشه دیپلم تجربی بگیرم؟

ببخشید برادر شوهرم با یه خانمی اشنا شدن قصد ازدواج دارن رشتشون علوم ازمایشگاهیه. ولی تو داروخانه بیمارستانه. مگه نباید تو ازمایشگاه باشن؟ سوال دیگم اینکه تو ازمایشگاه چیکار انجام میدن؟ببخشید البته عزیزم جاری نیومده من پیش زمینشو داشته باشم 🤣🤣🤣

روانشناسی کودک
2706