2410
2553
میدونی ک مردا زرنگ تر ازاین حرفان قبل طلاق هرچی دارن میزنن ب نام یکی دیگ ک مهریه نده برای دوستم اینط ...

تا یکسال قبل از درخواست مهریه مرد هر معامله ای کرده باشه توسط دادگاه معلق میشه. امیدوارم دوست شما حتما با وکیل مشورت کرده باشه. 

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
نمیشد دوستت تقاضای توقیف اموال بده

دیگ ثبت شده بود هرچی گف وضعش خوبه گف هیچی ب نامش ثبت نشده

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
توضیح بده عزیزم متوجه میشیم

روان بخوام بگم ..شما صاحب یک حقی هستی مثلا مالک یک دستگاه آپارتمان ..سند شش دانگ برای شماست.شما این خونه رو اجاره میدید یا ب طور مثال میدید به برادرتون موقت زندگی کنه. 

خب شما هر زمان ک اراده کنید میتونید عذر اونها رو بخواهید و خودتون از ملک تون استفاده کنید. البته این مثال منم حقوقی هست ب نام حق عمری  ...حق سکنی و ... تو نت سرچ کنید میاد.

اسقاط حق هم با توجه ب مثالم حتما متوجه شدید وقتی شما مستاجر از خونه تون بیرون کنید میشه اسقاط حق.

صاحب حق میتونه ، حق ش رو به هر کسی بده و همینطور میتونه از حقی ک به دیگری داده برگرده.

در قانون ، حق طلاق با مرد هست.  مرد صاحب حق طلاق.اونو ممکنه بده به زن و ممکن هست یک روزی اون رو از زن بگیره.

ببخشید اگر طولانی شد.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دیگ ثبت شده بود هرچی گف وضعش خوبه گف هیچی ب نامش ثبت نشده

حرفی که اون خانوم زد درسته کسی بخواد قانون دور بزنه و قبل طلاق اموالشو به نام کس دیگه ای بکنه اون معامله معلق هست حتما دوستت از قانون خبر نداشت.وکیل نداشت؟

2714
تا یکسال قبل از درخواست مهریه مرد هر معامله ای کرده باشه توسط دادگاه معلق میشه. امیدوارم دوست شما حت ...

مخفیانه همچی ب نام یکی دیگ بود 

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
حرفی که اون خانوم زد درسته کسی بخواد قانون دور بزنه و قبل طلاق اموالشو به نام کس دیگه ای بکنه اون مع ...

همچی داشت کی گفته معلق میشه وقتی یکی ب من بگه خونه ماشین زمین همچی دارم بعد بره مخفیانه ب نام یکی دیگ بزنه ک موقع طلاق چیزی ب نام زنش نرسه چیزی  ثابت نمیشه دختره داداش پلیسه ازهمچی دادگاه میدونه ولی چیزیو اثبات نکردن گف قبلا داشت الان چیزی تعلق نمیگیره فقط ماهی ی چندتومن مهریه هرچی ک درتوان بود

روان بخوام بگم ..شما صاحب یک حقی هستی مثلا مالک یک دستگاه آپارتمان ..سند شش دانگ برای شماست.شما این ...

ممنون از توضیح تون.ولی واگذاری حق با مثالی که از مستاجر زدین خیلی فرق داره مستاجر خود مال رو تصاحب نمیکنه فقط حق انتفاع داره ولی در حق طلاق خود حق واگذار میشه

شانس مارو میبینی. این مردا همینجوریش شلوارشون دوتاس

دوستان،زندگی متاهلی در دراز مدت نه‌تنها اصلا رومانتیک نیست بلکه ممکنه خسته کننده هم باشه، گاهی بعد از وصال محبوب عادت‌هایی رو در اون می‌بینید که ممکنه چندش‌آور باشه!گاهی ممکنه بدن یا دهان همسرتون یه بویی بده که در دوران آشنایی با خوشبوکننده ها پوشانده شده بود!تازه گاهی ممکنه از حضورش خسته بشیدو دوست داشته باشید چند روزی اونو نبینید و تنها باشید و یا با دوستتانون سفر برید!حتی گاهی ممکنه وسط دعوا بگید ای کاش می‌میرد. بچه‌ها‌‌‌، یه چیز بدتر بگم:حتی ممکنه شما در دوران متاهلی عاشق شخص دیگه ای بشید یا از اینکه ازدواج کردیدپشیمون بشید!بچه دار شدن هم همینه!اما اینا خیلی مهم نیست!مهم اینه که من نقص‌های جسمانی همسرم رو مثل بدن درب‌و‌داغون خودم بپذیرم!مهم اینه که با دوستام هم مجردی بیرون برم، ولی کُلیت زندگیم وقف خانواده ام باشه، .حتی ممکنه گاهی دل ما بلرزه و به فردی غیر از همسرمون گرایش احساسی داشته باشیم ولی مهم اینه که این گرایش به فعلیت نرسه و یاد بگیریم که میل جنسی بین ما و حیوانات مشترکه ولی چیزی که مارو متمایز میکنه تعهد در عین شهوت هستشو کلام آخر و مهمترین کلام اینه کهدوست داشتن یه احساس نیست یه فعلهیعنی من باید تلاش کنم همسرم رو دوست داشته باشم میدونید؟تلاش کنم
مخفیانه همچی ب نام یکی دیگ بود 

من راهنمایی درستی ک لازم بود ب شما کردم. اینی که به شما گفتم نص صریح قانون هست.در خصوص معاملات به‌قصد فرار از دین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706