1874
2019

میگویند گروه خونی o کمتردچارمی شود شما گروه خون یتون چیه

💕هربژی کورد💕 درپس هر قضاوت ما یک نفر می جوشد  یک نفرمی سوزد  ویک نفر می میرد   قبل از آنکه زبانت آلوده ی کشتن کسی شود  حرفهای خامت را بگذار خوب بپزند...!   کاربرساله ۹۵هستم خودمم نمی دونم چطور اومدم اینجارو پیداکردم مثل چراغ جادویی یه هو اومدم تو تاچشم بازکردم اوه چندسال گذشته ومن معتاد شدم 😁

پیک چهارم کرونا را به سلامت رد کن

با دکتر ساینا در هر ساعت از شبانه روز، به بیش از 1500 پزشک دسترسی داری

2032

Oمثبت بودیم وگرفتیم و دهنمون سرویس شد😐

انگار نفرین کرده اند این خاک را، اجداد ما😔تابوده زاری بوده و تا مانده غم در یاد ما. ما نسل بازی خورده ایم، آتش به پر هامان زدند. یاغرق سیلابیم وجنگ یازیر آواریم و سنگ. انگار نفرین کرده اند این خاک رااجداد ما

منم شنیدم o 

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جون من همه امضامو بخون😑❤خدا بهم حال داد که بختیاری شدم🌸عاشق ریاضیم و الفبام اعدادن😍❤تو تاپیک های عکس تگم کنید👍انقد خوشم میاد ریپلای کنید که نگووو😂مرسی که خوندی ولی در کل وقتتو هدر دادی😛حالا الکی منو ریپلی کن و بگو لایک به امضات بعد یه نفر که پست تورو خوند میاد امضای منو میخونه و میبینه هیچی نیس و ما موفق شدیم ایسگاش کنیم😊
Oمثبت بودیم وگرفتیم و دهنمون سرویس شد😐

چرا ؟

💕هربژی کورد💕 درپس هر قضاوت ما یک نفر می جوشد  یک نفرمی سوزد  ویک نفر می میرد   قبل از آنکه زبانت آلوده ی کشتن کسی شود  حرفهای خامت را بگذار خوب بپزند...!   کاربرساله ۹۵هستم خودمم نمی دونم چطور اومدم اینجارو پیداکردم مثل چراغ جادویی یه هو اومدم تو تاچشم بازکردم اوه چندسال گذشته ومن معتاد شدم 😁
چرا ؟

چرا؟؟ مگه کرونا راحته؟ سه ماه گذشته هنوز داره عوارض تشون میده

انگار نفرین کرده اند این خاک را، اجداد ما😔تابوده زاری بوده و تا مانده غم در یاد ما. ما نسل بازی خورده ایم، آتش به پر هامان زدند. یاغرق سیلابیم وجنگ یازیر آواریم و سنگ. انگار نفرین کرده اند این خاک رااجداد ما
طبق چه جیزهایی اینجوری میگن

کسایی که کرونا گرفتن آزمایش دادن که ببینن چه گروه خونی بیشتر مبتلا میشه وچه گروه خونی کمتر 

طبق چه جیزهایی اینجوری میگن

منم توانترنت سرج کردم ودیدم مثلاخواستم اطلاع رسانی کنم 

مامانم با او منفی مبتلا شد بنده خدا با ۷۰ درصد درگیری ریه  با اکسیژن خون ۸۰

خدا دوباره بخشید بهمون خیلی ضعیف شده انقد دلم براش میسوزه کاش من میمیردم مامانمو تواون حال نمیدیدم 

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان شدم خدایا شکرت   
گروه خونی هیج تاثیری تو گرفتن یا نگرفتن نداره، همه گروه های خونی رعایت نکنن درگیر کرونا میشن 

میدونم عزیزم ولی میگن آمارمرگ ومیر دراین گروه خونی کمتره 

1718