2726
عنوان

درد مقعدي در بارداري

95 بازدید | 10 پست

سلام دوستان ببخشيد ولي خيلي تو عذابم،،، انگار همش بهم فشار مياد دردش خيلي عذاب آوره... هجده هفتم امروز دكتر بودم سونو كرد گفت همه چي نرمال خداروشكر،،، اين دردارو هم پرسيدم گفت چيزي نيست طبيعيه ولي خيلي سخت و دردناكه،،، كسي تجربه داره؟؟؟

شمايي كه داري امضامو ميخوني:🌺 ميشه براي شادي روح پدرم يه صلوات بفرستين؟؟؟ ممنون🌹❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه رفتی سونو وچیزی نبوده نگران نباش ایناهمه دردا طبیعیه بچه داره بزرگ میشه فشارمیاره

اره امروز سونو كرد فقط گفت جفتت يكم پايينه كه با بالا رفتن سن بارداري اونم ميره بالا،،، شما تجربه داشتي؟؟؟

شمايي كه داري امضامو ميخوني:🌺 ميشه براي شادي روح پدرم يه صلوات بفرستين؟؟؟ ممنون🌹❤️
2728
طول سرویکست چنده؟؟؟دردمقعداومد سراغت دراز بکش یکم بهترمیشی

طول سرويكسم ٣٣ بود تو ١٢ هفته سركلاژ شدم امروز دكترم ميگفت خيلي خوبه بيشتر از ٣٥

اره امروز سونو كرد فقط گفت جفتت يكم پايينه كه با بالا رفتن سن بارداري اونم ميره بالا،،، شما تجر ...

من درد واژن خیلی داشتم.اگه جفتت پایینه بایداستراحتم کنی ک بره بالا

خدایاممنون کادویه تولدمو دادی😍😍😍😍👪
طول سرویکست چنده؟؟؟دردمقعداومد سراغت دراز بکش یکم بهترمیشی

طول سرويكس شما چنده؟

من درد واژن خیلی داشتم.اگه جفتت پایینه بایداستراحتم کنی ک بره بالا

منم گاهي وقتا واژنم درد ميگيره يا تير ميكشه... ولي اين درد امشبم پدرمو دراورد😔😔

منم گاهي وقتا واژنم درد ميگيره يا تير ميكشه... ولي اين درد امشبم پدرمو دراورد😔😔

اگه تازه اومده سراغت اشکال نداره.بازحواست باشه استراحت بیشترکن.من دوستمم سرکلاژه 22هفتتشه

خدایاممنون کادویه تولدمو دادی😍😍😍😍👪
اگه تازه اومده سراغت اشکال نداره.بازحواست باشه استراحت بیشترکن.من دوستمم سرکلاژه 22هفتتشه

اوكي ممنونم دوست خوبم... انشالله هممون به سلامتي بگذرونيم