2703
2553
عنوان

مشکل بلع کودک

211 بازدید | 4 پست

سلام کودک یکسال و یکماهه ای دارم که برای غذا خوردن خیلی مقاومت میکنه هیچی نمیخوره عصبی میشه قاشق رو ازم میگیره پرت میکنه بشقاب می ذارم جلوش که خودش بخوره بشقاب رو چپه میکنه یا غذا میدم عوق میزنه و تف میکنه قورت نمیده الان میگن ببر ماساژ درمانی مشکل بلع داره بنظرتون باید ببرم؟اخه چوب شور میدم دستش میخوره قشنگ 

زندگی دو روزه تمام تلاشتو بکن نذار آرزوهات بشن حسرت برات
عمدن این کارا میکنه واکنش نشون نده خودش گرسنه بشه میاد میخوره  چیزی که دوست داره بوز براش  ...

اخه آلرژی غذایی داره بجز مرغ و گوشت بره و کره گوسفند و سیب و موز و برنج چیز دیگه هنوز مجاز نیس بخوره هر مدل هر جور درست میکنم نمیخوره گریه میکنه میچسبه به شیشه شیرش

زندگی دو روزه تمام تلاشتو بکن نذار آرزوهات بشن حسرت برات

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه آلرژی غذایی داره بجز مرغ و گوشت بره و کره گوسفند و سیب و موز و برنج چیز دیگه هنوز مجاز نیس بخوره ...

وای درکت میکنم این الژی بد ه دخترم همینجوری بود اشکالی نداره بزار شیشه بخوره کمتر بده بهش 

با بازی چیزی مجبوری گولش بزنی بخوره

2456
اخه آلرژی غذایی داره بجز مرغ و گوشت بره و کره گوسفند و سیب و موز و برنج چیز دیگه هنوز مجاز نیس بخوره ...

عزیزم می‌دونم خیلی وقته از این تاپیک گذشته ولی میشه بگین دخترتون بهتر شد یا نه؟؟پسر منم این مشکل رو داره دارم دیوونه میشم