2737
2734
عنوان

نذر آیه الکرسی کردم دوباره💜

195 بازدید | 21 پست

هرکی حاجت داره بگه براش بخونم

🌸((دوستان خوندم لایکتون میکنم)))🌸

توروخدا برای حاجت من دعا کنید بانو ام البنین شفاعتم کنه حاجتمو بگیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مررسسیی انشالله حاجت روا بشی

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤
2738

حنا هستم

برای اینکه مریضیم برطرف بشه و سلامتیم رو بدست بیارم🙏🏻😔😭

🩵اگه حاجتی داری بگو برات آیه الکرسی بخونم💙برای خوشبختی و  آرامش منم اگه خواستید دعا کنید🤍 اگه راضی هستی لطفا برام یه سوره یس بخون 🙏🏻🩵بهم بگو  تا من هم در مقابل لطفت برات یه تسبیح صلوات بفرستم💙

التماس دعا عزیزان حاجت مهم دارم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنوها

اللهم صل علی سیدتنا ام البنین سلام الله

اللهم عجل فی فرج آل محمد بحق فاطمه سلام الله

اسی جان الهی ک حاجت روابشی برای دوستامم دعاکن   @مامان_آینده_هستم     @ملکه__یخی ...

حاجت روا شی بحق صاحب الزمان(عج)

۷ساله در انتظارم  مامان شم خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن🥺😍خدا جونم مواظبِ منو همسرم باش😍 لطفا پروفایلم کپی نشه مرسی💕

برای همتون لایک کردم  یعنی  صلوات فرستادم  انشالله  حاجت روا  شین   لطفا  برای منم  دعا کنین   اخرماه  باید زایمان کنم    مشکل مالی داریم  و اینک دعا کنین بسلامتی نی نی م  بدنیا بیاد  و سالم  و صالح باشه  و مشکل مالی مونم  حل شه مرسی

2706