2726
عنوان

شوهرم خیلی کینه ای هست چیکار کنم

725 بازدید | 7 پست

سلام خانوما من شوهر خواهرم به ما خوبی کرده ، اومد خونمون و رنگ کرد با شوهرم یک قرون پول نگرفت ، وقتی ماشین نداشتیم مهمونی بودیم مارو میرسوند ، خوبی زیاد کرد فقط یک بدی کرده ، یک خبر کشی به خواهرم از شوهر من به داداشم کرده ، که شوهر من ناراحت شده چرا اینو به برادر زنم گفتین ، دوماه قهره با خواهرم و شوهرش ، امشب خواهرم پیام داده گفته ببخشید اشتباه کردم خبر دادم ، بیاین خونمون شوهرم هی سرکوفت میزنه ، شما بیاین می‌فهمه شما پشتمین ، خیلی دلم براش سوخت به شوهرم میگم خواهرم عذر خواهی کرده میگه من نمیام 

شوهرم خیلی مطیع منه و مرد خوبیه فقط به شددددددت کینه ای هست تک پسره  با خانواده خودش پنج ماهه رفت و آمد ندارم سر اینکه مادرش منت گذاشته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچی اخلاقشو نمیتونی عوض کنی همیشه کینه ایی میمونه

شوهر منم گاهی وقتا قهر میکنه سر مسائل بیخود ولی بعد یه مدت آشتی میکنه ولی کینهرو تو دلش نگه میداره

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2728
چقدر بد اینطوری که آدم با هیچکی رفت و آمد نمیتونه کنه

اره دیگه خیلی بده من کینه بعضیا رو به دل میگیرم در صورتی که جوابشون رو ندم همون موقع ولی قهر نمیکنم از قهر خوشم نمیاد 

شوهرم هم با هرکی قهر کنه من قهر نمیکنم مگر اینکه واقعا مساله جدی باشه

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
سلام بچه‌ها شوهر منم ی هفتس باهام قهر کرده دارم دیوونه میشم

شوهر منم‌ کینه ای و حساسه اصلا نمیتونم باهاش حرف بزنم همش  میگه چرا این حرفو زدی منظوری داشتی ؟بعدم قهر میکنه تا سه چهار روز دیگه اشتی میکنه اونم بعد چند بار منت کشی خسته شدم از دستش نمیدونم چیکار کنم😔😔