2737
2734
عنوان

اگ یه بارم حامله بودی بیا

242 بازدید | 19 پست

لطفا بگید از چندماهگی ورم کردید.؟؟چقدربعداز زایمان ورمتون خوابید اونایی ک دماغ عملی بودید چی مدل دماغتون عوض نشد بعد بگید پوست شماهم تیره شد؟وبعد زایمان برگشت یانه

لطفا منو لایک نکنید😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من سر دوتا حاملگی چند ماه اول وزنم کم شد و ماهای آخر برمیگشتم به وزن قبلیم 

کوچکترین ورم یا اضافه وزنی نداشتم

گر نداری دانش ترکیب رنگ 🌹 بین گلها زشت یا زیبا مکن/ خوب بودن شرط انسان بودن است❤ عیب را در این و آن پیدا مکن《مولانا》....همه زندگیم بچهام     

از ۶ ماهگی ورمم شروع شد ۸ ماهگی دیگه وحشتناک شدم جوری ک مثل پنگوئن راه میرفتم سایز پام از ۳۸ شد ۴۱ 

۳ روز بعد زایمان تمام ورمم خوابید

۲۱ کیلو تو بارداری اضافه کرده بودم

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2738

من توی 9ماهگی ورم کردم بعد از 20روز بعد از زایمان ورمم کامل خابید پوستم از7ماهگی تیره شد بخصوص گردن الان که 40روزمه که زایمان کردم پوستم روشن شده

همیشه اهداف زندگی تو دنبال کن 😉                             تو میتونی ب همه آرزوهات برسی 🙂.                          اول ب خودت احترام بزار تا محترم شمرده شی😁.           خودتو بیشتر از هرکس دوست داشته باشه چون             تو تواین جهان تک وخاصی😊.                                  ما یک بار تو این جهان زندگی میکنم 😃 این جهان ارزش ناراحتی و قصه☹️ خوردن نداره☺️  تا میتونی ب دیگران محبت کن وسعت دلت خیلی زیاده بزار بخشش تمام وجودتو فرا بگیره تا آرامش واقعی رو حس کنی 😍درک کردن رفتار آدما ها رو سرلوحه خودت قرار بده 🙃  از هیچ کس توقع نداشته باش تا وجدانت همیشه راحت باشه🤠                 

اسی جون من از همون ۳ماهگی دماغم ورم کرد، لبام باد کرد ،ماههای آخرم همه جام😁😁

گردن،زیر بغل،شکم،و ناحیه ی تناسلی هر خانمی هم تیره میشه طبیعتا ،بعد از زایمان،یکی دو ماه مثل قبل میشه،نگران نباش💟

دیدین دکمه لباس که یکم شل میشه چقدر بده ؟پس به زور آویزون نباشیدهروقت دیدی جات نیس خودت کنده شو برو....
2706