2733
2734

بنظرم آدمی که امید نداشته باشه ته خطه الان نمیدونم  کجام خیلیا دلمو شکستن بعد از این همه سال خوب نشدن هرو زوم قتی میبینمشون نفرتم بیشتر میشه حس میکنم ضعیفم اینکه نمیتونم از خودم دفاع کنم حسی بدی برام به وجود آورده دیگه حتی از خداهم کمک نمیخوام حسی بهش ندارم نمیدونم چم شده فقط کاش آدما می‌دونستن حرفا و کاراشون بقیه رو تو یه لحظه میکشه وسال ها هم همین زور باقی میمونه میشه بگید چرکار منم خوشحال باشم؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
باید امتحان کنی ببینی چی حالتو خوب میکنه مدیتیشن تنفس عمیق ورزش کار هنری ارتباط با آدمای هم سلیقه ات ...

همه رو امتحان کردم کوهنوردی صخره نوردی طبیعت گردی طراحی با آدمای مختلف هم دوستم هیچی بم جواب نداده 

منم مثل تو فکر میکنم احساس بی ارزش بودن هم میکنم و اینکه چرا باید به این دنیا بیای و حسرت همه چی به دلت بمونه واقعا عدالته؟! تا حرفم بزنی همه بهت میگن برو خداتو شکر کن سالمی و فلج نیستی و ناشکری و از این حرفا

2738
باید امتحان کنی ببینی چی حالتو خوب میکنه مدیتیشن تنفس عمیق ورزش کار هنری ارتباط با آدمای هم سلیقه ات ...

اوایل مدیتیشن انجام میدادم دیگه بس به خانه هستم خسته شدم اززندان بدتره خانه به همسرم گفتم کرونابره دیگه خانه نِ میـ شیـ نَ م بایدبریم بیرون بخوابیم 

عزیزم در کنار توصیه های دوستان که مثلاً کار جدیدی بکنی و....، رو جسمت کار کن

عرق بهار نارنج شب ها بخور نصف استکان. 

یه روز درمیون زعفرون دم کن بخور معجزه می‌کنه. ما کشورمون پر زعفرون استفاده نمی‌کنیم بعد صادر می‌کنیم اونور آب قدرشو میدونن.

از رایحه درمانی یا آروماتراپی کمک بگیر. یعنی یه عطر طبیعی درمانی که خالص باشه بدون الکل باشه، بگیر، بزن پشت لب ت. من عطر گل نرگس دارم واااااقعا مفیده. یاس رازقی یا شکوفه بهارنارنج هم فک کنم ضد افسردگی هستن.

بعد که با این کارها یه مقدار حالت جا اومد، حتتتتما از خدا کمک بگیر و سعی کن خودتو قوی کنی و گذشته رم با نشاط الانت، فراموش کنی

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    
حالم از این زندگی بهم میخوره  کرونا  گرانی  بی پولی  تو خونه موندن  آه ...

به داشته هاتون و مهمتر از همه سلامتی که خودتون و خانواده تون دارن توجه کنید نکات مثبت زندگی را و همون نیمه پر لیوان را نگاه کنید  به این بیندیشید که دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور   اگه دایم غصه بخورین افسرده میشین الان دغدعه همه ما کرونا و تو خونه موندن و ...است شما تنها نیستین 

دل را  به حریم عشق بسپار و برو فرسنگ به فرسنگ خدا با ما هست
2706