2733
2734

سلام من  5 سال  که فهمیدم بیماری ترنسجندر هستم یعنی دختری هستم با روحیه پسرونه واقعا برام عذاب آوره نمیدونم چیکار کنم هیچ حس جنسی روحیو عاطفیو.... به  جنس مخالفم ندارم و بیشتر با همجنسم سازگارترم (بدون حس جنسی😐) 

مطمئنم اگه تست بدم قبول میشم برا عمل تغیر جنسیت تنها چیزی که مانع این کارم میشه مامانمه

مطمئنم اگه این کارو انجام نابود میشه  

علاوه بر این  به دلیل ترشح نکردن اسپرم هیچوقت بچه دار نمیشم(قضیه بچه نداشتن قابله حله ولی مامانم) 

دیگه دارم به آخر خط میرسم میخوام بمیرم دیگه خودمو میخوام بکشم نمیدونم کسی درکم مسکنه یا نَ 

دوست دارم یه روز صبح بلند شَم  ببینم یه پسرم 

تمام کسایی که منو تو این دنیا میشناسَن بدونن من پسر متولد شدم نَ یه دختر این حس  از بچگی تا کلاس سوم داشتم کلاس سوم این حس از بین میره تا اوایل نوجوانی(13///14  سالگی)  فعال شده تا الان 

به خدا میدونم شببه دیونه ها حرف میزنم ولی به نظرتون این اتفاق بران میوفته؟؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب باهاش صحبت کن ،ببین چی میگه

واقن دوس نداری دختر باشی،لاک بزنی،دامن کوتا بپوشی کفش پاشنه بلند😐😁😂

من به قربون هر ۱۲ جفت دنده های قفسه سینت که قلبتو نگه داشتن🖤میدونی من دارم تو اون لحظه که چشماتو قلبتو با انگشت نشونم دادی گفتی اینا مال تو باشن زندگی میگنم❤الهی هرچی از عمرم مونده خداازم بگیره نصیب تو بشه❤یادته بهت گفتم چشات مثله تیلست،یه تیله همون رنگی پیدا کردم اما حیف نمیتونم نشونت بدم❤۳ سال عمرم رفت ،خدا میدونه بقیه روزارو چجوری باید تحمل کنم❤کاش یروز بلند شم ببینم خواب بوده،دیگه نشناسمت❤ دلم میخاد زندگی کنم دوباره،قلبم درد میکنه❤خدایا من گذشتم تو ب بزرگیت یادشو از ذهنم ببر🖤من کاری از دستم بر نمیاد دیگ از کی کمک بخام ،خدا شاهده هر شب تا صب هردعا ک بلد بودم خوندم🖤دیگ کم اوردم🖤الهی من فدای قد و بالات بشم❤خوشبحال اونی ک تورو داره،چشم قشنگ من💔💋میشه اگ خاستی یه صلوات برام بفرستی❤
2738

مادرتو راضی کن 

مطمئنا اون هم نمیخاد ک تو سختی باشی

پشت هر اکانت مجازی قلبی درحال تپیدن است ....              به کانال تلگرامم سر بزنید تازه تاسیسه حمایت کنید لطفا🥺.     @nab_text31
باور میکنی متنفرمممممممم 😞😞😞😞

اها،پس حرف بزن باهاش منطقی

امیدوارم هرچی بهتره بشه⚘

من به قربون هر ۱۲ جفت دنده های قفسه سینت که قلبتو نگه داشتن🖤میدونی من دارم تو اون لحظه که چشماتو قلبتو با انگشت نشونم دادی گفتی اینا مال تو باشن زندگی میگنم❤الهی هرچی از عمرم مونده خداازم بگیره نصیب تو بشه❤یادته بهت گفتم چشات مثله تیلست،یه تیله همون رنگی پیدا کردم اما حیف نمیتونم نشونت بدم❤۳ سال عمرم رفت ،خدا میدونه بقیه روزارو چجوری باید تحمل کنم❤کاش یروز بلند شم ببینم خواب بوده،دیگه نشناسمت❤ دلم میخاد زندگی کنم دوباره،قلبم درد میکنه❤خدایا من گذشتم تو ب بزرگیت یادشو از ذهنم ببر🖤من کاری از دستم بر نمیاد دیگ از کی کمک بخام ،خدا شاهده هر شب تا صب هردعا ک بلد بودم خوندم🖤دیگ کم اوردم🖤الهی من فدای قد و بالات بشم❤خوشبحال اونی ک تورو داره،چشم قشنگ من💔💋میشه اگ خاستی یه صلوات برام بفرستی❤
2706