2726
عنوان

باباجونم 😭😭

371 بازدید | 24 پست

بابایی چرا رفتی

تو که میدونستی غیر از تو کسی رو ندارم

تو که میدونستی من خوب نیستم 

اخه چرا رفتییییییی چراااااااا

تو که میدونستی دخترت قرص اعصاب مصرف میکنه 

تو باید آینده دخترتو میساختی نه اینکه بری و تنهاش بزاری 

اخه چرا 

من چه گناهی کردم

یادته یه بار میخواستم رگمو بزنم بهم گفتی آدمای ضعیف خودکشی میکنن

حالا بابایی خودتم ضعیف بودی مگه 

حالا من چیکار کنم 

من کیو دارم تو این دنیا 

دلت اومد منو تنها بزاری 

بابایی میدونم که هرروز نفرینت میکردم 

ولی الان که رفتی دلم داغوونه هاااااااا

کاش برگردی 

کاش برگردی دوباره بهم گیر بدی 

دوباره کتکم بزنی 

دوباره بد اخلاقی کنی 

بابایی داشتم روزشماری میکردم که یکماه تموم بشه و پاک برگردی به خونه 

حالا چرا رفتی بابا  چرا جا زدی 

بابا جونم خیییییلی زود میام پیشت خیلی زوداااااا

خدارحمتشون کنه گلم خودخوری نکن

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدابهتون صبربده😭😢

ممنون میشم برای مادرشدنم صلوات بفرستید❤خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد......... و بالاخره در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ منم مادر شدم و نام شورانگیز مادر، به منم تعلق گرفت خدایاشکرت😭😭
2728

تسلیت میگم

خدا ب دلت ارامش بده

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

خدارحمتشون کنه غم آخرت باشه 

دردتو درک میکنم با تموم وجودم😔

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
2706