2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مگه دارین سرویس میدین که خواسته هاتونو موقع رابطه میگین

ربطی نداره به سرویس دهی یه سری خواسته ها و رفتارها هست که مارو توی رابطه خوشحال تر میکنه هم ما و هم طرف مقابل و یه چیز دو طرفس!

برابری خواه
2738

من محبت مهربونی بهم توجه کنه بعد پشتم باشه همه چیو بگه مخفی کاری نباشه صداقت اعتماد اینکه به اهداف وارزوهای هم ارزش قاعل باشیم و کمکه هم باشیم درکل هم رفیق باشع هم پدز هم مادر همهههه کس باشه بهترین عمسره دنیا

منظورش اون رابطه نیستا

چقدر منحرف داریم اینجا🤭

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم

والا من از یکی خوشم میومد چند سالی بود همو میشناختیم و بشدت به هم احترام میزاشتیم بعد که بعد از چند سال ابراز علاقه کردم اون چندین برابر ابراز علاقه کرد و دو هفته بشدت عاشقانه رفتار و صحبت میکرد تا اینکه حرف از ازدواج شد یهو گفت تو نیتت ازدواجه ولی من اول باید شرایط خودمو ok کنم بعد به ازدواج میکنم گفت رابطه ما بی فایده ست چند روز بعد هم منو بلاک کرد 

خیلی هنگم خیلی شوک شدم از واکنشش 

ب نظرتون منم بلاکش کنم یا عکس العملی نشون ندم ؟؟؟؟؟

من محبت مهربونی بهم توجه کنه بعد پشتم باشه همه چیو بگه مخفی کاری نباشه صداقت اعتماد اینکه به اهداف و ...

چه خوبه که انقدر خودتونو دقیق میشناسین و خواسته هاتونو میدونین:)

برابری خواه
2706