2726
عنوان

خانوما اقایون لطفا بیاین همتون

49 بازدید | 6 پست

سلام..بچه ها من پدر بزرگم ۸۶ سالش هست

مریضه ضعیف شده ناتوان شده..فشار خون داره..و اینکه ی هفته ای میشه ۴تا دریچه قلبش گشاد شده..حالش از اون چیزی ک بود بدتر هم شده..ولی خب دکترش ک متخصص هم هست جواب قطعی بما نمیده بخدا حالمون خیلی بده همه فامیلامون از این شهر اون شهر اومدن همه ناراحت..پدربزرگم خونه ماست تو شهریم..ولی مادربزرگم روستاست همش بهونه ی اونو میگیره میگه بیاد پیشم ک اومد و رفت..اما هذیون میگه مثلا نگا میکنه ب در اتاق میگه اون قبر رو دارن واسه کی میکنن..فقطم ی بار اینو گفت..رفتیم پیش دکترش باز گفت ک همون موقع ک اورده بودینش هم اصلا  حالش خوب نبود من دارو هارو از روی ناچاری بهش دادم گفتم ی هفته بخوره بیاد ازش ازمایش بگیرم..دکترش هی میگه کار دستتون میده و از این حرفا..ولی خب ی جواب درست و حسابی بهمون نمیده ماهم همه سنمون کمه میترسیم بخدا ..شما خدایی نکرده مورد مشابهی دیدین ک اینجوری بشه؟ اخرش چی میشه اص حالش خوب نیست حتی سرشو هم نمیتونه صاف بگیره

خواهش میکنم با اون دلای پاکتون واسه رسیدن ب خواستم صلوات بفرستین..واسه رسیدنمون بهم دعا کنید😞❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیشب هم خواب بود من خوابم سبکه پیشش میخوابم ک اگه شب بیدار شد حواسم بهش باشه نخوره زمین..دیشب خواب بود یهو من تنها پیشش بودم مث مرغ یا گوسفندی ک سرش رو میبرن می پرید هوا ..اینکه ک نمیتونست پاشو تکون بده پاهاش مث چی میرفتن بالا میومدن پایین..من ترسیدم جیغ زدم بابامو صدا زدم ولی بابام ک صداش زد جواب داد از اون موقه ب بعد دیگه ساکته ..قبلش حرف میزد ی چند کلمه اما دیگه همونم نمیگه فقط میگه گشنمه

خواهش میکنم با اون دلای پاکتون واسه رسیدن ب خواستم صلوات بفرستین..واسه رسیدنمون بهم دعا کنید😞❤
2728
ببخشید خب اخرش فوت میکنه

خب اخه دکتز هیچ جوابی بما نمیده ک حداقل ببریمش اصفهانیی جایی ک خوب بشه

ایشالا حالش خوب بشه نه من موردی سراغ ندارم

واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه ی تاپیک هات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆ماهیو‌ ببین جون بابا😍😅 آهنگو پلی کن بابا😎همه میگن ماهی بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌️اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂✌️عکساش‌ همه هشتک لاکچری نی نی سایته😝سلامتی ماهیا😉