2726
عنوان

خانما توروخدا بیاین کمکم کنید 😭😭

339 بازدید | 29 پست

سلام 

خانم ها من دو هفته پیش مدام حالت تهوع داشتم و عق میزدم.... الان هم سه روزی هست از پریودیم عقب افتاده.... بنظرتون میتونه بارداری باش؟ 

اگه ماه اول باش چطور میتونم از بینش ببرم😢😔

من یه دختر تیرماهی هستمـ👑.... خانم آقا حامدمـ👩‍❤️‍👨... خدای ما خیلی بزرگه چون توهرشرایطی که باشیمـ کمکمون میکنه🌻.... ما قراره در کنار همـ خوشبخت بشیمـ🌈... برای خوشبختی خودتون و ما یه صلوات بفرستید🙂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا تویه گناهتون شریک نمیشم 

اما میگن زعفرون🙄🤕

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
2728
چرا از بينش ببري ؟

تو دوران عقد هستیم 

نمیخام

من یه دختر تیرماهی هستمـ👑.... خانم آقا حامدمـ👩‍❤️‍👨... خدای ما خیلی بزرگه چون توهرشرایطی که باشیمـ کمکمون میکنه🌻.... ما قراره در کنار همـ خوشبخت بشیمـ🌈... برای خوشبختی خودتون و ما یه صلوات بفرستید🙂
والا تویه گناهتون شریک نمیشم  اما میگن زعفرون🙄🤕

شریک شدی ک

گُفت چادُرَت را بِپوش تا ایمانِ مَردی نَلَرزَد...ایمانی کِه بِه گیسویی لَرزَد بِه چِه اَرزَد!! و تن ات شد وطنمN❤ یا حسین🖤خدایا ایول خیلی مردی*هذا من فضل ربی*:یعنی : چقد حس میکنم حواست بهم هست چقد حس میکنم بزرگی چقد بهت اعتماد دارم چقد رو کارات شک ندارم چقد حس میکنم دوستم داری چقد خوبی دمت گرم نگران فردا نیستم نگران اینده نیستم چون وقتی بهت اعتماد کردم واقعا حس میکنم تو دستای تو ام ببخش اگه بنده هات بهت اعتماد ندارن و نمیفهمن چقد تو بزرگی خودم ی تنه عاشقتم و تا ته تهش قول میدم ذره ای ازت ناامید نشم انقد که تو وجودم حک شدی ناامیدی واسم معنا نداره میدونی چیه؟ انگار تو دنیا پارتی دارم ی پارتی که باهاش میتونم به همه خواسته هام برسم احساس میکنم هرچی که میخوامو فقط کافیه بخوام هرچی که میخوام بهش برسمو کافیه از ته دل ازت بخوام بنظرم کسی که با تو باشه میتونه به بهترینا تو جهان برسه...میدونی خیلی خوبی خیلی من بهترین پارتی رو دارم تو این دنیا...خدایا مواظب عشقم باش  @دخی_بهمنی هرروز منتظرتم تا برگردی مطمعنم منو فراموش نمیکنی و دوباره برمیگردی.نگار برگرد عشقم بدون تو داغونم👉این امضارو همیشه یادگاری میزارم بمونه تا یادم باشه روز برگشت نگارم یعنی ۱۳ فرودین ۱۴۰۰ بهترین روز زندگیم بود..خدایا شکرت♡
تواقدام بودی

نه 

من اصلا چیز زیادی نمیدونم چون کلاس عقد نرفتیم 

ولی شوهرم میگه مطمئن نیستم که.. 

2706