2737
2734
عنوان

الان مهمونیم اینجا...

602 بازدید | 43 پست

با این وضعیت کرونا مهمونی گرفتن به درک...الان با این بچه ی بی قرارم تنها دارم تو اتاق میچرخم و سر و کله میزنم یکی نمیاد بگه بده دو دقه کمکت کنیم... واقعاااا بی دلیل نیست که میگن خانواده ی شوهر به درد نخورن. انگار این بچه از خونه ی بابام اومده . خیلیییی بهم فشار اومده گه تاپیک گذاشتم...خواااااهشا خواهههههشاااا به آدمای مثل من کمک کنید اگه تو خانوادتون دارید. این دوران زود گذره ولی هیچ وقت آدم یادش نمیره که تو این روزا کی کمکش کرده و کی عین خیالش نبوده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

دقیقا حالتو میفهمم الان. جایی دعوت بودیم اصلا نمیفهمیم کی غذا خوردم. اصلا کجام از بسکی این بچه گریه میکرد. دیگه تصمیم گرفتم که نرم بیرون تا بشه ۶ ماهش همونم شد. الان ماشالله ۶ سالشه. تو دلم میگفتم خدا یعنی تموم میشه این بدبختیام . بزرگ میشه گریه نکن. بزرگ شد . توهم به روزهای خوبت فکر کن. 

بیان بچه تو رو نگه دارن؟

اره چی میشه مگه؟خب این مادر خسته اس.یکی‌میاد یکم‌بچه ات رو میگیره نگه میداره واقعا ادم یکم نفس میکشه.خانواده ی شوهرشن غریبه که نیستن

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

دقیقا مثل خاندان شوهر من.فقط برادرشوهرم کمکم بود مثل خواهر خونمو تمیز میکردم ظرف میشیت.غذا میپخت.ولی بقزه نه خوابشون به وقت غذاشون به وقت حتی جایی میرفتم‌نمیگفتن بزار کمکت کنیم جمع کنی پهن کنی یا هرکاری تازه غرهم میزدن چرا‌پوشک‌میکنی چرا لباس میخری چرا هی دکتری وای وووییی پیف ایف

2706