2737
2734

https://basalam.com/games/slashit/lnk5y/763980

بچها اگه براتون مقدوره روی لینک بالا نگه دارید و سپس رو باز کردن کلیک کنید و بعداً پس از ثبت نام در فروشگاه باسلام من میتوانم یک کفش را با ۹۹ درصد تخفیف بخرم که بعداً شما هم میتونید این کار رو بکنید.

اینم بگم با ثبت نام شما به خدا من میتونم یه کفش با تخفیف ۹۹ درصدی بگیرم. لطفاً این کمک رو در حقم بکنید

دوستان لطفاً یک دقیقه وقتتون رو میگیره که خیلی به من کمک میکنه. ممنون میشم اگه این کار رو بکنید.🙏♥️

با اجازه استارتر

https://basalam.com/games/slashit/lnk5y/763980 بچها اگه براتون مقدوره روی لینک بالا نگه دارید و سپس ...

بچها لطفا تو رو خدا یه کمک ساده هست با یه ثبت نام تو روخدا این کمک رو بکنید با ثبت نام شما میتونم یه کفش رو با ۹۹ درصد تخفیف بخرم لطفا این کمک رو بکنید واقن نیاز دارمش.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همون در حد شکلات و شیرینی ، کیک خونگی

شایدم یه گلدون گل

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   

میخواستم بگم شکلات دیدم اونا زرنگتر بودن 😂😂 

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
2738
امشب برا ما ی چی دکوری آوردن من از هر چیزاضافه ایی بدم میاد طرح چوبک هست بهش میاد 270 تا 400 شده ...

چوبک چیه؟ 

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   

شکلات هدیه ای خیلی هم عالیه 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
2706