2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5815068/اینجا-قراره-به-ارزوهات-برسی?

page=25

اسی و بچه ها چون دیدم دارین آرزوهاتون رو میگین لینک گذاشتم بیاین اونجا دعا کنین خیلی حس خوبی داره

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.
دارم دیونه میشم بیمار شدم از خیالات

ی مدت شروع کن به گفتن استغفار معجزه شو میبینی عزیزم.خواهر من بخاطر ی سری کارا و علوم غریبه که انجام داده بود متاسفانه خیلی اذیت میشد.و همیشه خیال پردازی و توهم داشت(فداش بشم😔😔)باور کن این طلب استغفار زندگیش رو نجات داد شکر خدا الان خیلی خیلی بهتر شده.

توروخدادعاکنید محتاج دعاهاتونم😔😔

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....
2714
راحت میشه  خودش میگه  همش میگه کاش بجای داداشت تو مرده بودی

عزیزم😔🙍

زنی از دیار لکستان😍😍😍//شو روژ،همنشین آه سردم//طبیبی نی بنیه مرحم ودردم//طبیب لش بیمارم تونی تو//بیا تا چوی اوسه آزا بگردم//
چندتاشوبگوایشالله خدانگاکنه براورده شه

اول خونه دارشدنم دوم مادرشدنم و وسایل خونمو عوض کنم بهترش و بگیرم درسم واراده کنم ادامه بدم و و و 😟😞

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

من ارزوم اینه بیاد خواستگاری بعد باهم بریم خارج

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2706