2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

می شه ولی مثلا اگه با گوشی بری از لب تاپ لوگ اوت می کنه ـ اگه با لب تاپ بری از گوشی لوگ اوت می کنه ح ...

نه عزیزم اینطور نیست

من همزمان استفاده میکنم

من یه حسابدارم که ازقضا به دنیای رنگی بچه ها علاقمندم و دوست دارم به دنیاشون رنگ و لعاب بیشتری بدم. پس لطفا به پیج من سر بزنید و کارای کودک و نوزاد و سیسمونی رو ببینید.@Nini.room.set
2728

https://basalam.com/games/slashit/lnk5y/763980

بچها اگه براتون مقدوره روی لینک بالا نگه دارید و سپس رو باز کردن کلیک کنید و بعداً پس از ثبت نام در فروشگاه باسلام من میتوانم یک کفش را با ۹۹ درصد تخفیف بخرم که بعداً شما هم میتونید این کار رو بکنید.

اینم بگم با ثبت نام شما به خدا من میتونم یه کفش با تخفیف ۹۹ درصدی بگیرم. لطفاً این کمک رو در حقم بکنید

دوستان لطفاً یک دقیقه وقتتون رو میگیره که خیلی به من کمک میکنه. ممنون میشم اگه این کار رو بکنید.🙏♥️

با اجازه استارتر

https://basalam.com/games/slashit/lnk5y/763980 بچها اگه براتون مقدوره روی لینک بالا نگه دارید و سپس ...

بچها لطفا تو رو خدا یه کمک ساده هست با یه ثبت نام تو روخدا این کمک رو بکنید با ثبت نام شما میتونم یه کفش رو با ۹۹ درصد تخفیف بخرم لطفا این کمک رو بکنید واقن نیاز دارمش.

نریزند هم whatsapp نسخه وب داره

آره نسخه وب داره ولی خب اول باید واس آپو بریزن رو لپ تاپ دیگه:/

میشه واسه حل شدن مشکل خودمو و خودت یه صلوات بفرستی؟:)💕                                                  

دوستان کسی میدونه چطور از واتساپ جی بی بک اپ بگیرم؟

ب  بزرگی ن، ب آدم بودن احترام میذارم از نی نی سایت آموختم ک ی عده فقط برای عقده گشایی اینجان چون چند نفر عقده ای بخاطر ی لیوان کاپوچینو تعلیقم کردن ●_● "تاکید کردما ی عده" حالا ک تا اینجا اومدی میشه با قلب مهربونت برای حال دلم و قبولی تو کنکور ی صلوات مهمونم کنی واقعا قبول دارم ک دعای نی نی سایتیا گیراس😊
2738