2737
2734
عنوان

درمان لکه بینی

68 بازدید | 5 پست

کسی درمانی سراغ نداره واسه لکه بینی؟؟

من تنبلی تخمدان شدید دارم پریودم ک تموم میشه فقط ۴ روز پاکم و بعدش همش لکه بینی دارم 

تروخدا یه راهی جلوپام بذارین ک اینجوری نشه

من و. همسرم فقط سه ماه کنار همیم اصن نمیتونیم اقدام کنیم واسه بارداری من همش لکه بینی دارم قرص جلوگیری نمیخوام بخورم

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙

سلام عزیزم من تقریبا ۱۶ سال هست با چنین مشکلی رو به رو هستم.

قرص ال دی هم خوردم بعد پایان دادنش دوباره همون حال شدم.

کلی سونو وازمایش دادم تهش فهمیدم بخاطر اعصابم هست.

اگر اعصابت ارام باشه مزمعن باش چنین مطکلی برات پیش نمیاد. ورزش حتما انجام بده،حتی داخل خونه

واسه شادی روح شهدای حرم و دفاع مقدس صلوات 

🔴 آنقدر بگوئید ظهور نزدیک است؛ تا خداوند فرج را نزدیک گرداند...

🌕 آقا امام کاظم علیه‌السلام فرمودند:

اگر به ما بگویند این امر (ظهور) تحقق نمی‌پذیرد، مگر بعد از دویست یا سیصد سال و آن را دیر ببینیم دلـــــــــــها دچار سختی و قساوت گردد. بگوئید چه زود است چه نزديک است و بدينگونه دل‌های مردم اُنس مي‏گيرد و آرامش می‌يابد و فرج نزديک می‌‏شود».

«فَلَوْ قِيلَ لَنَا إِنَّ هَذَا اَلْأَمْرَ لاَ يَكُونُ إِلاَّ إِلَى مِائَتَيْ سَنَةٍ أَوْ ثَلاَثِمِائَةِ سَنَةٍ لَقَسَتِ اَلْقُلُوبُ وَ لَرَجَعَ عَامَّةُ اَلنَّاسِ عَنِ  اَلْإِسْلاَمِ وَ لَكِنْ قَالُوا مَا أَسْرَعَهُ وَ مَا أَقْرَبَهُ تَأَلُّفاً لِقُلُوبِ اَلنَّاسِ وَ تَقْرِيباً لِلْفَرَجِ»

📗الکافي ج ۱، ص ۳۶۹
📗الوافي ج ۲، ص ۴۲۸
📗بحارالأنوار، ج ۵۲، ص ۱۰۲
📗الغيبة (للطوسی) ج ۱، ص ۳۴۱

-----------------------------------------
✍️ظهور را دور نبینید! چرا که دچار قساوت قلب می‌شوید. با قساوت قلب صعود به قلّه ممکن نیست!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام عزیزم من تقریبا ۱۶ سال هست با چنین مشکلی رو به رو هستم. قرص ال دی هم خوردم بعد پایان دادنش دوب ...

من اعصابم ارومه مشکلم تنبلی تخمدانه ک اینجوری میشم

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙