2733
2734
عنوان

حس ششمی ام

| مشاهده متن کامل بحث + 1085 بازدید | 285 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم حست میگه از اون وضعیتی ک گذاشته واتساپ چ منظوری داشته

ب  بزرگی ن، ب آدم بودن احترام میذارم از نی نی سایت آموختم ک ی عده فقط برای عقده گشایی اینجان چون چند نفر عقده ای بخاطر ی لیوان کاپوچینو تعلیقم کردن ●_● "تاکید کردما ی عده" حالا ک تا اینجا اومدی میشه با قلب مهربونت برای حال دلم و قبولی تو کنکور ی صلوات مهمونم کنی واقعا قبول دارم ک دعای نی نی سایتیا گیراس😊
حق با تو بود  مادرشوهرتم دوستت داره حسم میگه😁

ینی واقعا شوهرم با اون زنه متاهل دوست شده؟😭میدونستم اشتباه نمیکنم . ینی مادرشوهرم حالا حالاها نمیره خونش😥😰😨😰😰😰😱

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
2738

من برادر دارم یا خواهر

واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه ی تاپیک هات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆ماهیو‌ ببین جون بابا😍😅 آهنگو پلی کن بابا😎همه میگن ماهی بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌️اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂✌️عکساش‌ همه هشتک لاکچری نی نی سایته😝سلامتی ماهیا😉

https://basalam.com/games/slashit/lnk5y/763980

بچها اگه براتون مقدوره روی لینک بالا نگه دارید و سپس رو باز کردن کلیک کنید و بعداً پس از ثبت نام در فروشگاه باسلام من میتوانم یک کفش را با ۹۹ درصد تخفیف بخرم که بعداً شما هم میتونید این کار رو بکنید.

اینم بگم با ثبت نام شما به خدا من میتونم یه کفش با تخفیف ۹۹ درصدی بگیرم. لطفاً این کمک رو در حقم بکنید

دوستان لطفاً یک دقیقه وقتتون رو میگیره که خیلی به من کمک میکنه. ممنون میشم اگه این کار رو بکنید.🙏♥️

با اجازه استارتر

2706