2733
2734
عنوان

خانم ها در مورد بارداری ناخواسته

208 بازدید | 13 پست

خانمی با دو دختر. ناخواسته حامله شده. بنظرتون احتمال پسر شدن زیاد هست. ؟ 

اینطور موردی داشتین تو اطرافیان با خودتون،؟

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره الانم داره توپ بازی میکنه

چه خوب .

ناخواسته بود پسرتون؟

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
2728
2738
نذر کن اسمشو بذاری محمد.ان شاالله که پسره عزیزم 

ممنون. 

بچه خودم نیست. 

واایییی بچه ها یه راه حلی بگین بهم توروخدا باردارم ازسرشب سرگیجه شدید گرفتم هرچی ام خوردم خوب نشدم چیکارکنم؟😢😭😭😭😭

البته ببخشید استارتر سوالم اینجا مطرح کردم🤕

هر کی دوتا دختر داره بعد ناخواسته باردار شه احتمال پسر دارشدنش بالاست؟؟ از کجاتون در میارید اینا رو

طفلی خیلی نگرانه. همش غصه میخوره. چون دوتا دختر داره . پسر نمیشه. میگه هرکی  دوتا دختر داشته سومی هم دختر شده.

خواستم بهش امید بدم کسانی بودن با دو دختر پسرم آوردن.

چرا اینجور برخورد میکنی،  

طفلی خیلی نگرانه. همش غصه میخوره. چون دوتا دختر داره . پسر نمیشه. میگه هرکی  دوتا دختر داشته سو ...

پسر چه کار میکنه براش؟

خدا بچه به کیا میده. 

جای ناشکری بهتره دعا کنه خدا بچه سالم بهش بده.

میخواست جلوگیری کنه. حالا که نکرده تسلیم خواست خدا شه