2737
2734

https://basalam.com/games/slashit/lnk5y/763980

بچها اگه براتون مقدوره روی لینک بالا نگه دارید و سپس رو باز کردن کلیک کنید و بعداً پس از ثبت نام در فروشگاه باسلام من میتوانم یک کفش را با ۹۹ درصد تخفیف بخرم که بعداً شما هم میتونید این کار رو بکنید.

دوستان لطفاً یک دقیقه وقتتون رو میگیره که خیلی به من کمک میکنه. ممنون میشم اگه این کار رو بکنید.🙏♥️

با اجازه استارتر

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سلام سونو بره مشخص میشه

البته اگر اولین روز اخرین ماه پریودش رو بدونه از روی اون راحت میشه فهمید

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

مگه میشه اخه توام

خدایاازت تمنا دارم ب خواهر منم نینی بدی خیلی چشم براهه سخته تو ازخواهرت کوچکتری و بچه دومتو داری اونوقت خواهرت هرماه ازین ک باز مامان نشده بغض میکنه.اون لحظه ای که خواهرم بچه مو بغل میکنه وبوسش میکنه اون لحظه ای که خواهرم شبا پا ب پام بیداره بچه مو نگه داره ومن میگم خدا بخودت بده انشاالله دلم میخواد نباشم اون لحظه رو نشده ی شب بدون گریه ب بچه م شیربدم نشده بدون بغض ب یچه م نگاه کنم خدایا ب خواهرمن وهمه منتظرا نینی بده

آخرین تاریخ پریودش چنده؟ روزی ک پریودش تموم شده از اون روز حامله ب حساب میاد! مثلا من ۱ آبان پریود شدم ۷ آبان تموم شد دکترم از ۷آبان منو حساب کرده(منم باردارم)

تروخدا دعا کنید بچم بتونه چهار دست و پا بره خیلی نگرانم 
2738
آخرین تاریخ پریودش چنده؟ روزی ک پریودش تموم شده از اون روز حامله ب حساب میاد! مثلا من ۱ آبان پریود ش ...

ولله دقیق نمیدونه میگه فکر کنم برج نه ۲۶پریود نشدم

سلام سونو بره مشخص میشه البته اگر اولین روز اخرین ماه پریودش رو بدونه از روی اون راحت میشه فهمید

اونا رو هم نمیدونه با شک میگه

میگه خجالت میکشم برم سنو بعد دکتر بپرسه چندماهته بگم نمی دونم

2706