2726
عنوان

مصرف اسید فولیک حدود ۵ ماه

287 بازدید | 15 پست

آیا مصرف اسید فولیک قبل از بارداری حتما باید سه ماه باشه؟  اگر اقدام را به دلیلی به تاخیر انداختیم قرص قطع بشه و از سه ماه قبل مجدد شروع بشه یا ادامه بدم و اشکالی نداره مصرف اسید فولیک؟   لطفا راهنمایی دقیق کنید دوستان. البته دکتر من یدوفولیک داده

روز شمار تولد دخترمه ..   باردار نیستم .      لاحول و لاقوه الا بالله    توانایی هایم و هنرهایم و تمام احساسات شادم با هر حرف و رفتار بد خانواده همسرم میریزه بهم ولی من یک فردی هستم که دنیا رو شکست میدم اما خودم شکست نمی‌خورم  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم بهتر این هستش که حداقل ۸ ماه قبل از بارداری شروع کنید.

چرا قطع کنید اخه ؟

🔴 آنقدر بگوئید ظهور نزدیک است؛ تا خداوند فرج را نزدیک گرداند...

🌕 آقا امام کاظم علیه‌السلام فرمودند:

اگر به ما بگویند این امر (ظهور) تحقق نمی‌پذیرد، مگر بعد از دویست یا سیصد سال و آن را دیر ببینیم دلـــــــــــها دچار سختی و قساوت گردد. بگوئید چه زود است چه نزديک است و بدينگونه دل‌های مردم اُنس مي‏گيرد و آرامش می‌يابد و فرج نزديک می‌‏شود».

«فَلَوْ قِيلَ لَنَا إِنَّ هَذَا اَلْأَمْرَ لاَ يَكُونُ إِلاَّ إِلَى مِائَتَيْ سَنَةٍ أَوْ ثَلاَثِمِائَةِ سَنَةٍ لَقَسَتِ اَلْقُلُوبُ وَ لَرَجَعَ عَامَّةُ اَلنَّاسِ عَنِ  اَلْإِسْلاَمِ وَ لَكِنْ قَالُوا مَا أَسْرَعَهُ وَ مَا أَقْرَبَهُ تَأَلُّفاً لِقُلُوبِ اَلنَّاسِ وَ تَقْرِيباً لِلْفَرَجِ»

📗الکافي ج ۱، ص ۳۶۹
📗الوافي ج ۲، ص ۴۲۸
📗بحارالأنوار، ج ۵۲، ص ۱۰۲
📗الغيبة (للطوسی) ج ۱، ص ۳۴۱

-----------------------------------------
✍️ظهور را دور نبینید! چرا که دچار قساوت قلب می‌شوید. با قساوت قلب صعود به قلّه ممکن نیست!!

ممنون گلای من لطفا اگر کسی هرچیزی میدونه راهنمایی کنه . چون واقعا من افراد دارای تجربه اصلا اطرافم ندارم

روز شمار تولد دخترمه ..   باردار نیستم .      لاحول و لاقوه الا بالله    توانایی هایم و هنرهایم و تمام احساسات شادم با هر حرف و رفتار بد خانواده همسرم میریزه بهم ولی من یک فردی هستم که دنیا رو شکست میدم اما خودم شکست نمی‌خورم  

به خیالت ۳ ماه قبل بخوری بعد اقدام کنی همون ماه میگیره؟؟؟ آدم داریم ۱۰ ساله اقدامه همچنان داره میخوره. یعنی میخوام بگم از حداقل ۳ ماه قبل شروع میشه. ولی تمومی نداره.  

یه خانم مستقل و قوی 
عزیزم هبچ مشکلی نیست حتی روزانه یه اسیدفولیک به شوهرت هم بده بخوره خوبه

جدا مشکلی نداره؟  اتفاقا تو فکر بودم چند روز در میون بخوره .  لزومی باید روزی یکی باشه؟

پس فقط حداقلش هست که باید سه ماه خورده بشه حداکثر نداره،   توی بارداری هرروز میخورن؟

دکتر من یدو فولیک داده . من مشکل تیرویید و کمبود ید هم ندارما حالا نیمدونم والا

2706