2737
2734
عنوان

شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 767 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خواهر بهونه بود میخواست خونشون بخوابونتت. تا از اخلاقش مطمئن نشدی بندو به آب نده

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
بابا عقدین دیگ:/ من جات بودم اونجا هر روز پلاس میشدم😂

ما عروسی که زیاد تو دوزان عقد بیاد خونمون براش ارزش قائل نیستیم 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2738
دوس ندارم خوشم نمیاد از رفت و آمد زیاد و اینکه خونشون بخوابم 

افرین خیلی باشعور و شخصیتی اینجوری مقام و منزلتت حفظ میشه من یسال و نیم عقد سه بار موندم عقل الان رو داشتم نمیموندم عمرا خانواده شوهرمم حرف در بیار نیستن ها الان بعد هشت ماه عروسی خودم میگم کاش نمیموندم

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

نمیدونم چرا حس میکنم پسری. حسمم معمولا دروغ نمیگه 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

عجب!😐

پس اونایی فقط عقد میکنن و عروسی نمیکنن نباید برن سرخونه و زندگیشون؟

میشه واسه حل شدن مشکل خودمو و خودت یه صلوات بفرستی؟:)💕                                                  

همه همینطورن در مورد داماد هم این صدق می‌کنه من البته خودم واقعا دوس‌ندارم حس میکنم ۱۰شب برم اونجا دیدن خواهرش و بخوام بخوابم یه جوریه

توقعت بيجا نبوده

ولي سر چيزاي بي ارزش الكي بزرگش نكن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706