2737
2739
عنوان

خانما کسی بینیشو همدان عمل کرده؟

4558 بازدید | 39 پست

اگ ارع پیش کدوم دکتر؟ راضی هستین!

بین روزی طلب و امیر سرور موندم.🤕کار کدومش بهترع؟

گذشته تموم شده، اگر ازش رد نشی، اون از تو رد میشه، و راه زندگی رو بند میاره😵🥺 از گذشته رد شو، تا راه برای فردا و فرداها باز باشه.🤪😜
@اندر_ضد_شاهیکا۷۵    

مرسی تگش کردی

پ دادم جواب نداد

گذشته تموم شده، اگر ازش رد نشی، اون از تو رد میشه، و راه زندگی رو بند میاره😵🥺 از گذشته رد شو، تا راه برای فردا و فرداها باز باشه.🤪😜

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

از آشنايان پيش دكتر فراهاني عمل كردند و راضي بودند عروسكي و يا فانتزي نبود و به نظرم مزيتش به طبيعي بودنش بود

💫الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی جَعَلَنَا مِنَ الْمُتَمَسِّکِینَ بِوِلاَیَهِ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ وَ الْأَئِمَّهِ عَلَیْهِمُ السَّلاَمُ 💫                                                                   عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😇
امیر سرور کیه؟ منظورت بابایی سروره؟ 

ن بابایی سرور ن

تو پیجش زده امیر سرور

از آشنايان پيش دكتر فراهاني عمل كردند و راضي بودند عروسكي و يا فانتزي نبود و به نظرم مزيتش به طبيعي ...

فراهانی واسه عملاش پول زیاد میگیره

میترسم واسع بینی ام بالای ده تومن بخواد

2738
هیچ کدوم همدان فقط بهنود

پیشش عمل کردی؟ یا کسیو دیدی؟ چطور بود کارش

جنابی چطوره

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )
جنابی چطوره

میگن تازگی میده شاگرداش عمل کنن

خودش عمل نمیکنه

دو تا از دوستام عمل کردن خیلی طبیعی دراورده

اهان مرسی❤

میگن تازگی میده شاگرداش عمل کنن خودش عمل نمیکنه

واقعااا؟؟؟

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )
2706