2410
2553
عنوان

باردارم ولي همسرم....😔😔

350 بازدید | 12 پست

ماه هشتم بارداري ام ،همسرم مرد خوبيه ولي تو بارداريم در مقابل حساسيتهام واكنش نشون ميده از من بدتر ميشه  الان انقدر اشك ريختم انقدر بلند بلند گريه كردم نيومد سمتم،دلم خيلي شكسته اومدم نشستم تو اتاق نيومد دنبالم اشك چشمام بند نمياد.توروخدا براي ارامشم دعا كنيد  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

حساس  شدی شما خوب بنده خدا چیکار کنه بچه حیف عصبیش نکن بدنیا بیاد کولیکی میشه خدای نکرده 

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

بلند بلند گریه میکنی بیشار عصبی میشه و خوشش نمیاد 

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

مردها از گریه بدشون میاد

خیلی گریه کنی عادی میشه

سعی کن خودت خودتو شاد کنی و به کسی وابسته نباشی 

مردها درک نمیکنن عزیزم خصلتشونه

خدایا میشه نی نی مون رو بی زحمت بدید😔خیلی وقته منتظرم..خدایا میشه اونجا مواظبش باشی و بهش بگی که مامانت خیلی دوستت داره انقد تلاش میکنه بیای تو دلش؟🥰🥰خدایا میشه بهم آرامش بدی بتونم دووم بیارم بدون اون؟خدایا میشه اجروثواب مادرهارو به منتظرای بچه هم بدی؟😔😔😔😔

غصه نخور مردا نميتونن سختي و حساسيت بارداري رو درك كنن.اكثرا هم افسردگي قبل و بعد پدر شدن ميگيرن

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2714

ای بابا اسی همه مردا اینجورن 😕

منم سرما خوردگم حالم بد بود دیشب .ب زور شام درست کردم .البته کنارشم داروخوردم .نشستیم سر سفره 😐😐شوهرم گفت عه چرا دوغ نیوردی پاشوپاشو بریز تو پارچ بیار

نمک هم یادت رفت 

😂خاستم غذا رو بریزم تو سرش .بلند داد زدم سرش خودش پاشد اورد.گفتم خجالتم خوب چیزیع من حالم بده تو میگی چرا اینو اون یادت رفت .خیلی ریلکس میگه چیزیت نیس تنبلیت اومد😑😑😑

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠

من خودم گریه کن قهارم کسی رو دستم نمیاد اما الاک جدیدا بعد هرگریم انگار سرمو یکی فشار میده 

دوست داری مثه من بشی؟!پس گریه نکن به این فک کن نی نی میاد کلی تصورات قشنگ بکن😍به لباس های بچگونه فک کن..به این فک کن 6 ماهش بشه..به بوی تنش فک کن☺

شوهرتم فک کن وجود نداره..بذار بدونه بدون توجه اونم میتونی به زندگیت ادامه بدی

خدایا میشه نی نی مون رو بی زحمت بدید😔خیلی وقته منتظرم..خدایا میشه اونجا مواظبش باشی و بهش بگی که مامانت خیلی دوستت داره انقد تلاش میکنه بیای تو دلش؟🥰🥰خدایا میشه بهم آرامش بدی بتونم دووم بیارم بدون اون؟خدایا میشه اجروثواب مادرهارو به منتظرای بچه هم بدی؟😔😔😔😔
من خودم گریه کن قهارم کسی رو دستم نمیاد اما الاک جدیدا بعد هرگریم انگار سرمو یکی فشار میده  دو ...

عزيزم مرسي از همدرديت اتفاقا ادم محكمي هستم ولي يه سري شرايط مثل كمردرد و پادرد و بي خوابي از يه طرف هم شرايط كرونا و خونه نشيني حسابي افسرده ام كرده 

دست خودم نيست😢

عزيزم مرسي از همدرديت اتفاقا ادم محكمي هستم ولي يه سري شرايط مثل كمردرد و پادرد و بي خوابي از يه طرف ...

والا هممون تو همین شرایطیم..منم اقدامم فکر بچه داغونم کرده..هرکس یه مدل دغدغه ای داره عزیزم

من شب ها خواب ندارم..شوهرمو خیلی کم میبینم همش سرکاره..میادم خونه خسته است خوابه

یکم مثبت فک کن..واسه خودت سرگرمی ایجاد کن

میدونم ما خانما گاهی لوس میشیم نمیدونیم چیکار کنیم به همسرت بگو..من اوایل قبل پریودم مدام گریه و عصبانیت..با شوهرم بحثم میشد..یک سال همش جنگ و جدل..آخرش منطقی بهش گفتم من روز قبل پریودم دست خودم نیست گریم لطفا اون موقع نوازشم کن باهام خوب باش

الانم باهاش مثه دوست صحبت کن..نه با دعوا و حق به جانبی و دستوری..نه با گریه و..

بهش بگو من الان باردارم حساس شدم یکم صداتو بچگونه کن..بگو لوس میشم میخوام نازم کنی..یا ازین حرفا که خودت میدونی چطوری

باید به مردها گفت من خواستم اینه..انتظار نداشته باش گریه کردی بفهمن چی میخوای