2733
2734
عنوان

کشیدن دندون عقل کسی داشته؟

102 بازدید | 30 پست

من باید چهارتا دندون عقلامو بکشم 

تو رو خدا اگه کشیدید بگید درد داشت؟ چیکار کنم درد نداشته باشه

انقدررر پشت گوش انداختم کابوسم شده

ارتودنسی کردم دکترم گفته اگه نکشی دندونات برمیگرده

الان دیگه از ترس کشیدن پیش دکتر ارتودنسیمم نمیرم😭

درد نداره منم چهار تاشو با هم  کشیدم.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اتفاقا دکتر دیروز بهم گفت چهارتای دخترمم باید برم بکشم. اونم میترسه گفت مامان بذار ماه دیگه. اسمش سخته خودش راحت.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳

من کشیدم یه دونه. پیش دکتر خوبیم کشیدم با اینکه راحت کشیدش ولی بازم درد داشت تا حدود ده روز. ولی خوب ترسی نداره بالاخره که آدم نمی میره. منتها گفتن توی دوره ده روزه دردش یا برای بعضیا تا دو هفته هم جاش درد داره کدیین بخورین که منم مرتب میخوردم. من با اینکه تحمل دردم زیاده و کدیین نمیخورم ولی تحمل این یکیو نداشتم و توی دوره ده روزه دردش کدیین میخوردم مرتب. اما بازم میگم ترس نداره یه ده روز درده و دردشم انگار از توی مغز آدم سوت میکشه ولی بالاخره تموم میشه

2738

تعجب میکنم برخی دوستان گفتن درد نداره. بله توی لحظه کشیدنش درد نداره اما بعدش تا حدود ده روز یا دوهفته یه درد عجیبی حس میکنی که با درد همه دندونای دیگه فرق داره. کاش سوال کننده وقتی کشیدیش بعدش بیای تجربه تو بنویسی. ببینم من راست گفتم یا نه. خیلی دوست دارم بفهمم برای دیگرانم تا حدود ده روز اذیتشون میکنه و از مخشون تیر میکشه یا نه. بازم میگم توی لحظه کشیدنش و همون روز اصلا درد نداشت ولی از روز بعد تا ده روز درد داشتم یه دردی که حوصله مو میبرد واقعا و فقط با کدیین تحمل میکردم

تعجب میکنم برخی دوستان گفتن درد نداره. بله توی لحظه کشیدنش درد نداره اما بعدش تا حدود ده روز یا دوهف ...

برا من اینجوری نبود فقط دو روز درد داشت که با قرصام کاملا قابل تحمل بود 

تمام کسانی که سرشون روی گردن خودشون هست رو دوست میدارم  
تعجب میکنم برخی دوستان گفتن درد نداره. بله توی لحظه کشیدنش درد نداره اما بعدش تا حدود ده روز یا دوهف ...

وااای😭😭 واقعا؟ البته بعدشو میشه تحمل کرد

من از همون لحظه کشیدنش میترسم

چون دندون عقل ریشه ایه انگار از وجودت میکشنش

برا من اینجوری نبود فقط دو روز درد داشت که با قرصام کاملا قابل تحمل بود 

خوب آره اینجوری نبود که مرتب درد کنه توی تمام طول روز. ولی توی اون ده روز که میگم مثلا از هر روزش یه دو سه ساعتی درد پدیدار میشد و اون دو سه ساعت یا باید سرمو میذاشتم روی بالش یا میخوابیدم. دندون درد نبود یه چیز عجیبی بود کلا نمیدونم چه جور دردی بود که انگار از مغزم تیر میکشید. البته دندون به دندون و فک به فک خوب فرق داره

خوب آره اینجوری نبود که مرتب درد کنه توی تمام طول روز. ولی توی اون ده روز که میگم مثلا از هر روزش یه ...

به نظرم بیشتر به روش دکتر بستگی داره

تمام کسانی که سرشون روی گردن خودشون هست رو دوست میدارم  
2706